„Mes Kitokie“ – Simonas Dailidė: „Išmok motyvuoti save“

Kiekvieną ketvirtadienį šeštą vakare Radijo stoties „FM99“ eteryje laida šaunuolė „Mes Kitokie“! Jaunatviškas draivas, kitoks požiūris ir charizmatiški pašnekovai – visa tai ir dar daugiau laidoje jaunimui „Mes Kitokie“!

 

Radijo stoties „FM99“ tiesioginiame eteryje bendravome su festivalio VAROM organizatoriumi, Lietuvos sveikuolių sąjungos prezidentu – Simonu Dailide. Pašnekovas pasakodamas apie savo sveiko gyvenimo istoriją teigia, jog iš pradžių sveikuolių sąjungoje buvo tik savanoris, o vėliau buvo pakviestas joje dirbti su renginiu organizavimu. Dabar Simonas – šios sąjungos prezidentas.

Įdomu tai, jog Alytuje turime net du dailidės ežerus, kurių pavadinimas sutampas su mūsų pašnekovo pavarde. (Nuotraukoje Simonas Dailidė prie Dailidės ežero)

Sveiko gyvenimo propaguotojas  važinėja į Lietuvos mokyklas ir su moksleiviais dalinasi savo gyvenimo istorija, kuri išties yra įdomi. Nuo 5 klasės rūkyti pradėjęs jaunuolis turėjo pakeisti net 4 mokyklas. „Neigiama patirtis buvo gera. Iš jos daug išmokau“, – sako jis. Kaip pašnekovui pavyko kardinaliai pakeisti gyvenimo būdą? Pasak Simono, jis pakeitė aplinką ir žmones, o tai ir buvo pagrindiniai gyvenimo kokybę lemiantys veiksniai.

Pokalbio metu vilnietis pasakoja apie socialinėje erdvėje puikiai žinomą iššūkį – 30 dienų be cukraus. Simonas prisipažįsta, jog iš pradžių nebuvo lengva, tačiau jam pavyko pasiekti išsikeltą tikslą. „Iš principo stengiausi nepasiduoti“. Pasak jo, atsakomybė neleido pasiduoti saldžiai pagundai. Kokie ingridientai sudaro laimingą gyvenimą bei kodėl verta savanoriauti – klausykitės pokalbyje!

Komentarai

komentarai(-ų)