Miesto šventės metu Alytuje vyks ir bonsai paroda „Nepavaldūs laikui“

 

Renginys „Nepavaldūs laikui“ šiais metais bus organizuojamas jau trečią kartą. Jo metu, birželio 13 – 16 dienomis, ketinama surengti Bonsai meistrų iš Europos medelių parodą, bei fotografo ir keliautojo Tobie Kleynhans iš Pietų Afrikos fotografijų parodą.

Projektas „Nepavaldūs laikui 3“ neapsiribos tik parodomis, bet bus papildytas ir įvairiomis kultūrinėmis edukacijomis bei kūrybinėmis dirbtuvėmis. Bendradarbiaujant su projekto partneriais bus surengtos edukacinės dirbtuvės su japoniškaisiais LaQ konstruktoriais, kūrybinės dirbtuvės su Cosplay ir Manga, Bonsai demonstracijos ir dirbtuvės, edukacinė programa „Lino kelias“, paskaita – susitikimas su fotomenininku iš Pietų Afrikos ir kt.

Renginys „Nepavaldūs laikui“ šiais metais bus organizuojamas jau trečią kartą (FM99 nuotr.)

Projekto renginių programa leis lankytojams aktyviai įsitraukti į kultūrines ir edukacines veiklas, susipažinti su novatoriškomis kultūros raiškos formomis, taip menkinant kultūrinį atotrūkį nuo didžiųjų Lietuvos miestų. Siekiant didinti tarptautinį bendradarbiavimą ir formuoti patrauklų miesto įvaizdį, Bonsai paroda bus sudaryta iš meistrų iš įvairių Europos šalių darbų, o tuo pačiu metu vyksiančios fotografijų parodos autorius bus keliautojas iš Pietų Afrikos. Tai bus puiki proga parodos dalyviams pažinti miestą ir atrasti naujų bendradarbiavimo galimybių, o parodos lankytojams – plėsti kultūrinį akiratį ir ugdyti kultūrinę savimonę.

Plačiau apie parodą radijo stoties FM99 eteryje pasakojo parodos autorius, bonsai meistras Kęstutis Ptakauskas (FM99 nuotr.)

Renginys „Nepavaldūs laikui“ vyks Alytaus kraštotyros muziejuje. Renginio metu bus pristatyta ir bonsai studijos mokinių bonsai paroda, kurią vertins geriausi Pasaulio bonsai meistrai.

Projekto dalyviai:

Dalyviai Šalis (11 šalių)
Salvatore Liporace Italija
Tobie ir Sandra Kleynhans P.Afrika
Vaclav Novak Čekija
Enrique Castano Meksika
Pietro Sampirisi Italija
Rene Alber Vokietija
Wlodzimierz Pietraško Lenkija
asistentas Lenkija
Milan Roskos Slovakija
Marek Mareti Slovakija
Marek Gajda Lenkija
Sae Won kim P. Korėja
Wang Juan Kinija
Lee Yeon Hun P. Korėja
Jo Myeong Ki P. Korėja
Boris Matcins Latvija
Kęstutis Ptakauskas Lietuva

 

Komentarai

komentarai(-ų)