MO muziejus Alytuje

Kuo įdomus gali būti apsilankymas muziejuje? Ko jame galima išmokti? Kaip menas skatina kalbėti,interpretuoti, pažinti, atrasti ir kokias mokykloje įgytas žinias galima pritaikyti žiūrint į meno kūrinį?
Į visus šiuos klausimus jums gali atsakyti MO muziejaus edukatorės, kurios gruodžio 5 d. atvyksta į Alytų!


MO muziejus siekia ugdyti įprotį ir suvokimą, kad muziejus yra pažinimo vieta, o menas gali būti arčiau žmonių. Todėl pradedame nuo pačių mažiausių – moksleivių. Norėdami laužyti stereotipą, kad meno muziejai gali būti aktualūs tik dailės pamokų kontekste, MO muziejaus edukatoriai kvietė prisijungti prie atvirų edukacijų regionų mokyklas. Taigi gruodžio 5 d. jie atvyksta į Alytų.

Gruodžio 5 d. 10 val. ir 13 val. Alytaus Šv. Benedikto gimnazijoje MO edukatorė Ilona Ežerinytė ves integruotą literatūros, dailės ir kūrybinio rašymo pamoką „Charakteris dailėje ir literatūroje“ bei „Poezija dailėje ir literatūroje“. Moksleiviai taip pat susipažins su vizualinio mąstymo strategijos metodu, kurį pristatys edukatorė Jurgita Zigmantė ir kvies į meno kūrinius žvelgti be išankstinių įsitikinimų ar nusistatymų.


Nepraleiskite progos sužinoti daugiau apie edukacijas muziejuje bei kaip naujai ar įdomiai galima ugdyti svarbiausias XXI a. kompetencijas: kūrybiškumą, kritinį mąstymą, socialinius ir emocinius gebėjimus. Išgirskite, ką moksleiviai galvoja ir kaip jaučiasi pirmą kartą išbandę pamokas nauju  formatu. Kartu diskutuokime apie meną, šiuolaikišką „Keliaujantį muziejų“ bei meno integraciją į mūsų  kasdienybę.

Komentarai

komentarai(-ų)