Narkotikų pardavėjų apgautas alytiškis tikėjosi, kad apgavikus suras policija

Kaune narkotikų pardavėjų apgautas jaunuolis tikėjosi, kad apgavikus suras policija ir jis atgaus jiems sumokėtus 400 eurų. Pareiškimą žmogus parašė, kai vietoje narkotikų pakete rado kukurūzų spragėsius. Šią savaitę į Kauno apylinkės teismą perduodama byla dėl melagingo pranešimo bei melagingų parodymų davimo apie nebūtą sunkų nusikaltimą.

Narkotikų pardavėjų apgautas alytiškis tikėjosi, kad apgavikus suras policija (asociatyvi nuotr.)

Gegužės 13 dieną Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kriminalinės policijos nusikaltimų nuosavybei tyrimo valdyboje buvo pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl gegužės 12 dieną įvykdyto plėšimo.

23 metų jaunuolis kreipėsi į policiją teigdamas, kad tądien apie 20.20 val. Kaune, Laisvės alėjoje, susitikus su dviem nepažįstamais jaunuoliais, šie grasindami peiliu, atėmė iš jo 400 eurų.

Kauno apskrities policija skelbia, kad ikiteisminio tyrimo metu nustatyta, kad šis Alytuje gyvenantis jaunas vyras gali būti pateikęs pareigūnams melagingą informaciją.

Policininkai išsiaiškino, kad šis vyras, įtariama, vyko įsigyti kanapių, sumokėjo už jas 400 eurų. Tačiau patikrinęs įsigytą paketą pastebėjo, kad jame buvo ne tai, ką ketino įsigyti. Atidaręs paketą, vyras rado ne narkotines medžiagas, o kukurūzų spragėsius.

Paklaustas, kodėl pateikė informaciją apie nebūtą sunkų nusikaltimą, teigė, jog tikėjosi, kad pareigūnai nustatys jį apgavusius jaunuolius ir taip atgaus prarastus pinigus.

Tolimesnes aplinkybes, susijusias su šio asmens norėtu įsigyti neteisėtu pirkiniu, pareigūnai aiškinasi toliau. Šiuo metu vyrui paskirta kardomoji priemonė – rašytinis pasižadėjimas neišvykti.

Policiją apgauti bandžiusiam alytiškiui gresia viešieji darbai arba bauda, arba laisvės apribojimas, arba areštas, arba laisvės atėmimas iki dvejų metų.

Tyrimą kontroliuoja ir jam vadovauja Kauno apygardos prokuratūros Kauno apylinkės prokuratūros Šeštojo skyriaus prokurorai.

Komentarai

komentarai(-ų)