Naujausia informacija po Ekstremalių situacijų komisijos posėdžio

Šįryt vykusio Ekstremalių situacijų komisijos posėdžių metu pateikta naujausia informacija apie gaisrą Pramonės rajone. Apie įvykusį posėdį FM99 pasakojo AMS meras Nerijus Cesiulis:

 

Foto Zenonas Šilinskas

Situacija gaisravietėje gerėja. Šįryt pakėlus droną dūmų gasro vietoje jau beveik nebematyti.

Naktį iš Naujosios Akmenės buvo atvežta speciali technika, kuri padės ugniagesiams gelbėtojams vykdyti gairo gesinimo darbus. Netrukus į gasiravietę turėtų būti atvežtas ir dar viena rezervinė technika.

Į Alytaus apskrities S. Kudirkos ligoninę dėl apsinuodijimo kietosiomis dalelėmis nesikreipė nei vienas alytiškis. Jau 7 dienas Alytaus S. Kudirkos ligoninėje, Šeimos centre, Alytaus miesto stadiono viešbutyje ir Socialinių paslaugų centre besiglaudžiantys Alytaus medicininės reabilitacijos ir sporto centro ligoniai jaučiasi gerai, tačiau kada jie sugrįš į centro patalpas kol kas nėra aišku.

Primename, kad spalio 21 d. Ektremalių situacijų komisija  atšaukė draudimą įvažiuoti į Pramonės rajoną bei rekomenduoja nevykdyti veiklos šiauriniame Pramonės rajone esančiose įmonėse. Esant būtinybei, šioje teritorijoje darbdaviai privalo aprūpinti savo darbuotojus kvėpavimo takus nuo cheminės taršos apsaugančiomis priemonėmis.

Alytaus miesto savivaldybės ekstremaliųjų situacijų komisijos sprendimu, spalio 22 d. paliekama teisė tėvams pasirinkti alternatyvą dėl moksleivių vedimo į ugdymo įstaigas. Praleistų pamokų pateisinti nereikės. O tėvams, apsisprendusiems vesti vaikus į švietimo įstaigas, neformalus ugdymas vyks tik mokyklų patalpose.

Naujausiais mobilių oro kokybės tyrimų stočių duomenimis Miklusėnų gyvenvietėje oro užterštumas sumažėjęs iki 48 mkg/m3. Mieste kietųjų dalelių vidurkis Naujojoje g. 146 siekė 59 mkg/m3, o Putinų g. 8a – 45 mkg/m3.

Ekstremalių situacijų komisiją šiandien 15 val.  rinksis į posėdį, kurio metu bus pateikta naujausia informacija apie situaciją gaisravietėje.

Komentarai

komentarai(-ų)