Naujųjų metų savaitgalį gaisruose žuvo keturi žmonės

Švenčiant Naujuosius metus pirotechnika šį savaitgalį sužalojo 41 žmogų. Nuo gruodžio 30 dienos vidurnakčio iki antradienio vidurnakčio pranešta apie 31 nuo pirotechnikos nukentėjusį pilnametį asmenį bei dešimt nepilnamečių. Pirmadienį į Vilniaus ligoninę kartu su tėvais dėl galvos ir kaklo nudegimų bei veido žaizdų atvyko 12-metis. Medikams suteikus pagalbą, berniukas gydomas ambulatoriškai. Jis paaiškino, kad susižalojo tą pačią dieną Trakų rajone, Lentvaryje, Lauko gatvėje, rankose sprogus petardai.

Dar vienas vaikas nukentėjo Vilniaus rajone, Sužionių kaime. Jis po švenčių buvo pristatytas į Vilniaus ligoninę dėl kairės akies sumušimo. Vaikas paguldytas gydymui. 13-metis paaiškino, kad susižalojo rankoje sprogus petardai.

Švenčiant Naujuosius metus pirotechnika šį savaitgalį sužalojo 41 žmogų.

Vilniuje petardas sprogdinęs 30-metis vyras neteko trijų pirštų. Nelaimė įvyko Naujųjų metų naktį, Taikos gatvėje. Vilnietis susižalojo, rankoje sprogus petarda. Jam diagnozuota dešinės plaštakos 1-3 pirštų amputacija. Medikams suteikus pagalbą, vyras gydosi ambulatoriškai. Taip pat gauti šeši pranešimai apie apgadintą turtą. Naujųjų metų naktį Vilniuje, Upės gatvėje, automobilių stovėjimo aikštelėje, pro atidarytą automobilio „Lexus NX300H“ langą įkritusi petarda išdegino automobilio saloną. Nuostolis ‒ apie 3 000 eurų.

Naujųjų išvakarėse 22.30 val. į Vilniaus ligoninę dėl dešinės plaštakos 1-3 pirštų atvirų lūžimų kreipėsi 29 metų vyras. Jis buvo paguldytas gydymui. Nukentėjusysis paaiškino, kad susižalojo apie 22.50 val. Vilniuje, Dzūkų gatvėje, degdamas petardas.

Dar dviem žmonėms Lentvaryje ir Vilniaus rajone petardos apdegino akis. Jie gydomi ambulatoriškai. Pranešimų apie sužalotus pirotechnikos asmenis buvo gauta ir anksčiau gruodžio mėnesį. Atlikdami tyrimą dėl vieno šių įvykių, policijos pareigūnai sulaikė Jonavos rajono gyventoją, kuris, kaip manoma, nelegaliai platino pirotechnikos gaminius.

Ilgąjį Naujųjų metų savaitgalį ugniagesiai gelbėtojai užgesino 117 gaisrų

Ilgąjį Naujųjų metų savaitgalį ugniagesiai gelbėtojai užgesino 117 gaisrų. Juose žuvo keturi žmonės, vienas buvo traumuotas, devynis pavyko išgelbėti. Penktadienį Šalčininkų rajone, Poškonių kaime, atvira liepsna degė gyvenamasis namas. Jo viduje rastas apdegęs 1959 metais gimusio vyro kūnas.

Šeštadienį iškart po vidurnakčio Panevėžio rajone, Juodlieknio kaime, atvira liepsna degė sodo namelis. Viduje, po griuvėsiais, rastas sudegęs 1974 metais gimusio vyro kūnas. Tos pačios dienos vakarą Kelmės rajone, Pašilėnų kaime, atvira liepsna degė apleistas pastatas. Jo viduje rastas apdegęs 1956 metais gimusio vyro kūnas.

Naujųjų metų rytą Kaišiadorių rajone, Gudienos kaime, buvo uždūmintas gyvenamasis namas. Iš namo buvo išnešta 1961 metais gimusi savininkė, medikai konstatavo jos mirtį. Per praėjusius 2017 metus šalyje kilo 9405 gaisrai, kuriuose žuvo 104 žmones.

Komentarai

komentarai(-ų)