„Ne tu vienas kelyje“ – Europoje mažėja naujų automobilių paklausa

Praėjusią parą eismo įvykių užregistruota nebuvo.
Išaiškinti 33 kelių eismo taisyklių pažeidimai:

19 greičio viršijimų;
1 neblaivus vadeliotojas;
2 kelio ženklų-ženklinimo reikalavimų nevykdymaI;
1 be draudimo;
3 sustojimo, stovėjimo taisyklių pažeidimai;
5 neprisisegę saugos diržo;
2 kiti KET pažeidimai.

Alytaus miesto savivaldybės administracija informuoja, kad dėl stambiagabaričių atliekų aikštelės statybos darbų iki liepos 28 d. bus ribojamas transporto priemonių eismas Alovės gatvės atkarpoje tarp įvažiavimo kelio į UAB „Autodeta ir Ko“ autocentrą ir Gamyklos gatvės.

———

Europos automobilių gamintojų asociacijos duomenimis, naujų automobilių paklausa Europos Sąjungoje gegužę, palyginus su analogišku 2012 m. mėnesiu, sumažėjo 5,9 proc. ir siekė 1 mln. 42 tūkst. 742 automobilius. Tai žemiausias gegužės mėnesio rodiklis nuo 1993 metų, kai pardavimai nesiekė 1 milijono.

Pagrindinėse Europos automobilių rinkose gegužę buvo fiksuojamas nuosmukis: Italijoje pradavimai sumažėjo 8 proc., Vokietijoje – 9,9 proc., o Prancūzijoje – 10,4 proc. Vienintelė šalis, kurioje pardavimai gegužę išaugo, buvo Didžioji Britanija – čia parduota 11 proc. automobilių daugiau.

Iš viso Europos Sąjungoje gegužę parduota 1 mln. 42 tūkst. 742 automobiliai, tai 5,9 proc. mažiau nei analogišku 2012 m. laikotarpiu, toks rodiklis yra blogiausias per 20 metų.

Nuo 2013 m. sausio iki gegužės Europoje parduota iš viso 5 mln. 7 tūkst. 840 automobilių, tai 6,8 proc. mažiau nei per pirmuosius penkis praėjusių metų mėnesius.

———

kalbėk zinios@fm99.lt

 

Komentarai

komentarai(-ų)