„Ne tu vienas kelyje“ – Birštone į Nemuno upę įvažiavo mikroautobusas

Alytaus apskr. vyriausiajame policijos komisariate užregistruotas 1 eismo įvykis. Išaiškinti 28 kelių eismo taisyklių pažeidimai: 1 neblaivus vairuotojas; 14 greičio viršijimų;  1 sustojimo, stovėjimo pažeidimas; 1 lenkimas sankryžoje ar pėsčiųjų perėjoje; 3 neprisisegę saugos diržo; 1 pėsčiojo pažeidimas; 3 kelio ženklų-ženklinimo reikalavimų nevykdymai; 1 be draudimo; 3 kalbėjo telefonu vairuodami.

Kaip ir įprasta, kiekvieną savaitgalį bus organizuojami reidai ir tikrinamas transporto priemonių vairuotojų blaivumas (policija.lt nuotr.)

Ketvirtadienio vakarą į Nemuno upę Birštone įvažiavo mikroautobusas. Kaip informavo Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamento Situacijų koordinavimo centre, pirminiais duomenimis, transporto priemonėje žmonių nėra, jie laukė ant kranto.

Mikroautobusas iki stogo paniręs į vandenį, įvykio vietoje dirba Prienų ugniagesiai. Pranešimas apie įvykį ties Birštono Turistų gatve Bendrajame pagalbos centre gautas 21.51 val.

Kaip ir įprasta, kiekvieną savaitgalį (penktadieniais-sekmadieniais) bus organizuojami reidai ir tikrinamas transporto priemonių vairuotojų blaivumas. Tokie atsitiktiniai reidai, trunkantys 1-2 valandas, bet kurią savaitės dieną bus vykdomi ir kuriame nors šalies mieste, miestelyje ar rajoninio kelio atkarpoje.

Komentarai

komentarai(-ų)