„Ne tu vienas kelyje“ – dėl ralio varžybų Alytuje bus stabdomas transporto priemonių eismas

Dėl Lietuvos automobilių klubo organizuojamų ralio varžybų „Alytaus ruduo 2017“ 2017 m. spalio 8 d., sekmadienį, bus sustabdytas transporto priemonių eismas:

  • nuo 10 iki 13.30 val. įvažiavimo į Dainų slėnį kelyje nuo Žemaitės gatvės, S. Dariaus ir S. Girėno g. atkarpoje tarp Savanorių g. ir Rotušės a.,
  • nuo 10.30 iki 16 val. – Raudonkalnio ir Fortų gatvėse, verslo miestelyje ir Artojų g. atkarpoje tarp Putinų ir Lankų gatvių, Putinų g. atkarpoje tarp Artojų ir Lankų gatvių.

Trečiadienio rytą Kėdainių rajone susidūręs su lengvuoju automobiliu žuvo dviratininkas. Avarija 9.20 val. įvyko kelio Akademija-Šlapaberžė-Berželė 6-ame kilometre. Dviračiu važiavęs 1971 metais gimęs vyras, išvažiuodamas iš šalutinio kelio, nepraleido ir susidūrė su pagrindiniu keliu važiavusiu automobiliu ,,Ford Transit“, vairuojamu 1994 metais gimusio vyro. Eismo įvykio metu žuvo dviratininkas.

Tuo tarpu nuo rugsėjo 1 d. „Regitra“ atsisakė egzaminavimo aikštelių ir būsimų lengvųjų automobilių vairuotojų įgūdžius tikrina tik realaus eismo sąlygomis. Praėjus mėnesiui po įsigaliojusios naujos tvarkos – reikšmingų pokyčių nėra.

„Regitra“ atsisakė egzaminavimo aikštelių ir būsimų lengvųjų automobilių vairuotojų įgūdžius tikrina tik realaus eismo sąlygomis

„Regitros“ informacinėje sistemoje rugsėjo mėnesį registruota beveik 2 tūkst. B kategorijos praktikos egzaminų. Iš jų teigiamai įvertinta 44,56 proc., o šių metų rugpjūčio mėnesį – 45,56 proc.  Naujajai tvarkai „Regitra“ ruošėsi nuo 2015 m. – palaipsniui mažintas aikštelėje atliekamų pratimų skaičius, dalis jų perkelta į realų eismą. Aikštelėse natūralių eismo sąlygų neatkursi, o štai gatvėje automobilių sraute besimokantieji gali geriau susipažinti su įvairiomis situacijomis, įvertinti kylančius pavojus ir priimti reikalingus sprendimus, kuriuos turės priiminėti jau būdami vairuotojais.

Primenama, jog sunkvežimių, motociklų, lengvųjų automobilių su priekaba bei kitų tipų transporto priemonių specialiųjų važiavimo manevrų atlikimo egzaminai ir toliau vyksta „Regitros“ aikštelėse.

 

 

Komentarai

komentarai(-ų)