„Ne tu vienas kelyje“ – per savaitgalį Alytaus apskrityje – 4 eismo įvykiai

Alytaus apskr. vyriausiajame policijos komisariate užregistruoti 4 eismo įvykiai. Išaiškinta 112 kelių eismo taisyklių pažeidimų.

Spalio 8 dieną apie 04.50 val., Kaštonų-Topolių g. sankryžoje, automobilio PEUGEOT 206 vairuotojas, vairuodamas automobilį neblaivus (nustatytas 2.24 prom. girtumas), jo nesuvaldė, nuvažiavo nuo kelio ir atsitrenkė į gatvės bortelį. Eismo įvykio metu žmonės nenukentėjo, apgadintas automobilis bei gatvės bortelis.

Per savaitgalį Alytaus apskrityje – 4 eismo įvykiai (AVPK nuotr.)

Spalio 8 dieną apie 13.20 val., adresu Kepyklos g. 15A, automobilio OPEL VECTRA vairuotoja, vairuodama automobilį kelio vingyje nepasirinko saugaus važiavimo greičio, ko pasėkoje nesuvaldė automobilio, įvažiavo į priešpriešinio eismo juostą ir susidūrė su priešpriešiais atvažiuojančiu automobiliu AUDI 80. Eismo įvykio metu apgadinti abu automobiliai, nukentėjo abiejų automobilių vairuotojos, kurios po medikų apžiūros išleistos į namus.

Per savaitgalį Alytaus apskrityje – 4 eismo įvykiai (AVPK nuotr.)

Spalio 8 dieną apie 23.00 val., Naujosios-Putinų gatvių sankryžoje, automobilio OPEL FRONTERA vairuotojas, vairuodamas automobilį ir pasirinkdamas važiavimo greitį, neatsižvelgė į važiavimo sąlygas, sankryžoje sukdamas į kairę nesuvaldė savo vairuojamos transporto priemonės, nuvažiavo nuo kelio ir atsitrenkė į gatvės apšvietimo stulpą. Eismo įvykio metu žmonės nenukentėjo, apgadintas automobilis, gatvės bortelis bei apšvietimo stulpas.

Rajone.

Spalio 8 dieną apie 14.25 val., kelyje Alytus-Simnas-Kalvarija, 28 km., automobilio BMW vairuotojas, vairuodamas automobilį kelio vingyje nepasirinko saugaus važiavimo greičio, automobilio nesuvaldė, įvažiavo į priešpriešinio eismo juostą ir susidūrė su atvažiuojančiu kitu automobiliu VW PASSAT. Eismo įvykio metu apgadinti abu automobiliai, nukentėjo automobilio VW PASSAT vairuotoja ir 4 keleiviai. 4 žmonės po suteiktos medikų pagalbos išleisti į namus, o vienas keleivis paguldytas į ligoninės chirurgijos skyrių.

Komentarai

komentarai(-ų)