„Ne tu vienas kelyje“ – per valandą Alytaus apskrityje – 18 pėsčiųjų pažeidimų

Alytaus apskr. vyriausiajame policijos komisariate užregistruota eismo įvykių nebuvo. Išaiškinti 49 kelių eismo taisyklių pažeidimai: 2 neturėjo teisės vairuoti automobilį; 2 pavojingo arba chuliganiško vairavimo atvejai; 18 greičio viršijimo atvejų; 1 sustojimo, stovėjimo pažeidimas; 1 neprisisegę saugos diržo; 11 pėsčiųjų pažeidimų; 3 kelio ženklų-ženklinimo reikalavimų nevykdymai; 4 be draudimo; 7 kiti KET pažeidimai.

Pirmoji diena vykdant policinę priemonę „Kiekvienas yra pėsčiasis“ tik patvirtino Alytaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato pareigūnų nuogąstavimus dėl neatsargaus piliečių elgesio kelyje. Per valandą Alytaus apskrityje buvo nustatyta 18 pėsčiųjų padarytų pažeidimų, kertant kelią ne tam skirtoje vietoje ir trys automobilių vairuotoj

ų pažeidimai. Vienas iš Alytaus mieste priemonę vykdžiusių ekipažų pastebėjo net 7 pažeidimus. Liūdniausia, kad piliečiai eina per gatvę netinkamoje vietoje net ir tuo atveju, kai pėsčiųjų perėja yra vos už keliasdešimt metrų. Ir nors visi teigė, esą sąmoningi ir taip elgiasi pirmąkart, tačiau žuvusiųjų ir sužeistų keliuose nemažėja.

Primename, kad ši priemonė bus vykdoma sausio ir vasario mėnesiais kelias dienas per savaitę, todėl nepraleisdami pėsčiųjų ar eidami ne per perėją ne tik rizikuojate savo sveikata, rodote netinkamą pavyzdį vaikams, bet ir galite sulaukti pareigūnų „atminimo“ dovanos – įspėjimo, žvakės ir atšvaito.

Komentarai

komentarai(-ų)