„Ne tu vienas kelyje“ – policininkas persekiojo girtą vairuotoją, kol šis užmigo

Per laisvadienį į Latviją susiruošusiam policininkui teko persekioti neblaivų vairuotoją. Šis sustojo tik tada, kai užmigo prie vairo.Į išvyką savo automobiliu Šiaulių apskrities policijos Patrulių rinktinės vyriausiasis patrulis Kasparas Jocas leidosi rugsėjo 30-osios popietę. Joniškio rajone jo vairuojamos transporto priemonės prasilenkdama vos nekliudė priešpriešiais važiavusi „Toyota Prius“.

Grįžtelėjęs pareigūnas pastebėjo, kad nuvažiuojantis automobilis vinguriuoja nuo vieno kelkraščio prie kito. Trejus su puse metų Šiaulių apskrities policijos patrulių rinktinėje dirbančiam vyrui abejonių beveik nebuvo – prie vairo sėdi neblaivus vairuotojas. Susisiekęs su Šiaulių apskrities vyriausiojo policijos komisariato budėtojais, jis paprašė į pagalbą atsiųsti uniformuotų pareigūnų ekipažą, o pats a ir pasuko paskui pavojingai manevruojantį „Toyota Prius“.

Po kelių kilometrų įtarimą kėlęs automobilis staiga sustojo. Prie jo prišokęs pareigūnas ištraukė automobilio užvedimo raktelius ir pamatė, kad vairuotojas užmigęs.

Telšiuose automobilis kliudė du vaikus, vieną iš jų sužalojo

Kai atvažiavęs uniformuotų pareigūnų ekipažas jį pažadino, sulaikytasis į alkoholio matuoklį įpūtė 3,24 promiles alkoholio. 23 metų vaikinas atsidūrė areštinėje. Už tai, kad vairavo kelių transporto priemonę būdamas apsvaigęs nuo alkoholio, kai kraujyje buvo daugiau negu 1,5 promilės alkoholio, jam pradėtas ikiteisminis tyrimas. Kaip skelbia Šiaulių apskrities policija, sulaikytasis girtas prie automobilio vairo įkliūna ne pirmą kartą. Prieš trejus metus vidutinio girtumo jis buvo sulaikytas Akmenės rajone.

Nors K.Jocas į Šiaulių apskrities policijos kolektyvą įsiliejo neseniai – 2014-ųjų metų pavasarį, tačiau už nepriekaištingą ir pavyzdingą pareigų atlikimą jau ne kartą skatintas vadovų, o 2015 metais jis sulaukė Vidaus reikalų ministro padėkos, nes pateko į dešimtuką pareigūnų, labiausiai nusipelniusių kovojant su korupcija policijoje bei atlaikiusių daugiausiai bandymų juos papirkti.

Telšiuose automobilis kliudė du vaikus, vieną iš jų sužalojo. Avarija įvyko antradienio rytą apie 7.40 val  Luokės gatvėje, pranešė policija. Blaivus 59 metų vyras, vairuodamas automobilį „Mercedes-Benz ML270“, kliudė staiga į pėsčių perėją įėjusius du vaikus – 8 metų mergaitę ir 10-ties metų berniuką. Regioninėje Telšių ligoninėje mergaitei diagnozuotas kelio ir akies voko sumušimas, išleista gydytis ambulatoriškai. Berniukas sužalojimų nepatyrė.

Komentarai

komentarai(-ų)