„Ne tu vienas kelyje“ – vairuotojai raginami pasirūpinti, kad šaltajam metų laikui automobilis būtų parengtas tinkamai

Alytaus apskr. vyriausiajame policijos komisariate užregistruotai 2 eismo įvykiai. Išaiškinti 32 kelių eismo taisyklių pažeidimai: 1 neblaivus dviratininkas; 19 greičio viršijimų; 1 sustojimo, stovėjimo pažeidimas; 2 pėsčiųjų pažeidimai; 6 be draudimo; 1 kalbėjo telefonu vairuodamas; 2 kiti KET pažeidimai.

Nuo spalio 9 d. Alytaus apskrityje valstybinės reikšmės keliuose įvyko 1 įskaitinis eismo įvykis:

2017-10-29 12.00 val. krašto kelio Nr. 128 Naujieji Valkininkai–Daugai–Alytus 25 km, Alytaus r. sav. teritorijoje autobusas SETRA, vairuojamas Vilniaus r. gyventojo, atsitrenkė į priekyje ta pačia kryptimi važiavusį ir stabdžiusį automobilį FORD MONDEO, vairuojamą Vilniaus m. gyventojos. Eismo įvykio metu sužeista FORD MONDEO keleivė.

Vairuotojai raginami pasirūpinti, kad šaltajam metų laikui automobilis būtų parengtas tinkamai (asociatyvi nuotr.)

Artėjant žiemai, vairuotojams svarbu ne tik laiku pasikeisti padangas į žiemines, bet ir pasirūpinti, kad šaltajam metų laikui automobilis būtų parengtas tinkamai. Reiktų įvertinti ne tik tai ar padangos tinkamos važinėti žiemą, bet ir akumuliatorių, jo įkrovimą, automobilio žibintus ir jų veikimą, valytuvus – visus tuos dalykus, kurie užtikrina maksimalų automobilio saugumą kelyje.

 

Komentarai

komentarai(-ų)