Nerijus Cesiulis: „Man motociklas skirtas keliavimui“

 

Smagu yra ne tik atostogauti, bet ir kalbėti apie atostogas, dalintis jų įspūdžiais. Radijo stoties „FM99“ studijoje prabėgusių atostogų įspūdžiais dalijosi Alytaus miesto meras Nerijus Cesiulis. Pokalbio metu meras prisipažino, kad jam arčiausiai širdies aktyvus poilsis ir jis nebijo išeiti iš komforto zonos.

Alytaus miesto meras Nerijus Cesiulis

Alytaus miesto meras Nerijus Cesiulis atskleidė, kad šios vasaros atostogos buvo suplanuotos iš anksto, dar jam nesant meru. Šiemet Nerijaus Cesiulio su draugais atostogų kelias, o keliaujama buvo motociklais, driekėsi per Švediją ir Norvegiją.  Viso per 8 dienas nukeliauta buvo apie 4500 kilometrų. Pašnekovas prisipažino, kad maršrutas specialiai buvo pasirinktas ne magistraliniais keliais, o keliaujama buvo serpantinais, snieguotais keliais. Taip pat buvo nuspręsta nesinaudoti kempingais ar tuo labiau viešbučiais. Keliautojų kas vakarą laukė ne tik palapinių statymas, bet ir kasdienė maisto gamyba. Nerijus Cesiulis prisipažino, nors keliautojai ir buvo „ginkluoti“ geromis meškerėmis, bet pirmomis dienomis nuo bado  juos gelbėjo tik pasiimtas lietuviškas maistas, o sekmė žvejyboje aplankė tik trečią dieną.

Pašnekovas atskleidė, kad kelionės metu buvo darnus pasidalinimas darbais – kiekvienas atliko tuos darbus, kurie geriausiai sekasi. Žinoma, tokios ilgos kelionės metu būna visko, bet svarbu sutarimas ir bendras tikslas.

Alytaus meras motociklą vairuoja jau ketvirtus metus. Pokalbio metu pašnekovas pabrėžė, kad jam motociklas yra transporto priemonė skirta nukeliauti iš taško A į tašką B. Tokios ilgos kelionės metu netrūko ir technikos išbandymų, bet visi gedimai buvo pašalinti ir niekam ankščiau laiko baigti kelionės neteko. Tiesa, buvo ir tokia situacija, kur iki nelaimės trūko nedaug, nes autobusas kliudė vieno iš keliautojų motociklą.

Apie sutiktus lietuvius ir ar kelionė pridėjo, ar atėmė kilogramų Nerijui Cesiuliui klausykite pokalbyje.

Pašnekovą kalbino Vytautas Garbenčius

 

 

Komentarai

komentarai(-ų)