Norinčiųjų laikyti vairavimo egzaminą „Regitroje“ – laukia eilės

Laikyti vairavimo egzaminus ir norinčių gauti vairuotoją pažymėjimą netrūksta. Kai kuriuose „Regitros“ filialuose susidarę ilgos eilės, kai po registracijos egzamino tenka laukti kelias savaites ar net mėnesį ir ilgiau. Norintieji gauti vairuotojo pažymėjimą skundžiasi, kad Alytuje eilės didžiausios ir egzamino tenka laukti net kelis mėnesius.  Alytaus filialo viršininkas Jurgis Valiūnas teigia: „Alytaus filialas yra tokioje pačioje situacijoje kaip ir aplinkiniai rajonai, pakartotinai vairavimo egzaminą norintieji laikyti gali registruotis spalio viduryje, tokia pati situacija yra Kaune ir Marijampolėje. Per visą Respubliką yra tam tikras skaičius laukiančiųjų ir tos eilutės yra“.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Pirmą kartą registruojantis į vairavimo egzaminą „Regitroje“ vidutiniškai jo tenka laukti apie mėnesį, tačiau, kurie egzaminą laiko ne pirmą kartą, tenka laukti gerokai ilgiau

Radijo stotis „FM99“ paskambino į „Regitrą“ ir pasidomėjo kiek reikės laukti vairavimo egzamino pirmą kartą jį laikant Alytuje, Kaune ir Marijampoleje. Alytuje ir Marijampolėje yra vietų rugsėjo pradžioje, Kaune rugsėjo viduryje. Bet tie kurie egzaminą laiko ne pirmą kartą eileje užtrunka gerokai ilgiau.  Jurgio Valiūno teigimu  vasaros metu kiekvienais metais  norinčiųjų laikyti vairavimo egzaminus padaugėja dėl įvairių priežasčių: atostogų meto, kai pasibaigia mokslo metai moksleiviams ir studentams, iš užsienio gryžusių žmonių ir tų kurie vasarą yra laisvesni ir nori susitvarkyti reikalus susijusius su vairuotojo pažymėjimu. Tačiau pagrindinė didelių eilių priežastis – mažas išlaikymo procentas, daugiau nei pusė būsimų vairuotojų egzamino neišlaiko iš pirmo karto, ir vėl registruojasi egzaminą.

Komentarai

komentarai(-ų)