Norintys prekiauti Alytaus miesto šventės metu gali teikti dokumentus

Visi norintys dalyvauti mugėje, informaciją apie prašymų, dokumentų, reglamentuojančių veiklą, apmokėjimo kvitų pateikimą gali rasti Alytaus miesto savivaldybės interneto portale.

Mugė vyks tris dienas. Prekybai vienai ar dviem dienoms dalyviai neregistruojami. Visus dokumentus, reikalingus leidimui gauti, prašoma siųsti viename laiške.

miesto sventei,zonos

Miesto šventės zona

Nustatyta vietinė rinkliava šventės metu prekiaujantiems vieną dieną:

  • Tautodailės gaminiais – 3 d. 12,90 Eur (įmokos kodas 53411 – už leidimą prekiauti už vieną 9 kv. m vietą);
  • Maisto ir ne maisto prekėmis, organizuojantiems reklamines akcijas – 3 d. 21,60 Eur (įmokos kodas 53411 – už leidimą prekiauti už vieną 9 kv. m vietą);
  • Teikiantiems maitinimo paslaugas – 3 d. 25,80 Eur (įmokos kodas 53411 – už leidimą prekiauti už vieną 9 kv. m vietą);
  • Organizuojantiems laisvalaikio bei pramogų paslaugas, žaidimus, už kiekvieną atrakcioną – 3 d. 33 Eur (įmokos kodas 53411 – už leidimą teikti paslaugą). Privaloma prašyme nurodyti elektros energijos poreikį (kW).

Verslininkai, ketinantys prekiauti alumi, alaus mišiniais su nealkoholiniais gėrimais ir natūralios fermentacijos sidru, licencijai gauti privalo pateikti prašymą, suderintą su renginio organizatoriumi Alytaus miesto savivaldybės administracijos direktoriumi ir reikalingų dokumentų, kopijas. Šventės metu bus leidžiama prekiauti tik pilstomu alumi. Įmokos kodas 52311 – už alkoholio licenciją.

Dėl leidimų ir vienkartinių licencijų įsigijimo prašome kreiptis į Alytus miesto savivaldybės administraciją. Prašymus galima pateikti el. paštu alytus@ams.lt arba atvykus į savivaldybės administraciją antradieniais 14.00–6.00 val. ir ketvirtadieniais 9.00–11.00 val. Telefonai pasiteirauti (8 315) 55 141, 8 612 40 895, 8 682 85 986.

  • Verslininkai, ketinantys prekiauti maisto prekėmis ar gaminantys, ruošiantys ir tiekiantys karštą maistą vietoje, privalo dangą, esančią po prekybos vieta, apsaugoti nuo riebalų ir kitų kenksmingų veiksnių.
  • Prašyme privaloma nurodyti elektros energijos poreikį (kW) ar informuoti apie galimybę naudotis generatoriumi.
  • Nuo 6.30 iki 8.00 val. užtikrinti važiuojamosios kelio dangos, kurioje bus pastatyti stalai ir suolai, atlaisvinimą, nes bus mechanizuotai valoma gatvė.
  • Informuojame, kad šventės metu bus ribojamas eismas, prekes ir įrangą reikia įsivežti iki 9.00 val.
  • Nustačius pažeidimus prekiautojai gali būti baudžiami Lietuvos Respublikos administracinių teisės pažeidimų kodekso 167 str. nustatyta tvarka.
  • Leidimus prekiauti ir vienkartines licencijas atsiimsite atvykę į savivaldybės administraciją.

Prašymai ir dokumentai, reglamentuojantys prekybą ar paslaugų teikimą, priimami tik kartu su apmokėta rinkliava iki gegužės 29 dienos.

Komentarai

komentarai(-ų)