Norite atsikratyti skausmo – suderinkite savo kūną!

Vasara prasidėjo, tačiau karantinas vis dar riboja žmonių veiklą ir judėjimo galimybes. Tad siūlome saugų ir sveiką būdą judėti. Kūno derinimo (angl. body tuning) pratimai tinka visiems, nuo mažo iki brandaus amžiaus, skirti atsipalaiduoti, išjudinti, subalansuoti ir suderinti kūną, palengvinti judėjimą ir gal net atsikratyti ilgai varginusio skausmo. Mankštos tinka ir negalintiems aktyviai judėti.

Samuelis

Pusantro mėnesio griežčiausio karantino metu tiesiogiai transliuotos TATZ fondo kineziterapeutų mankštos dabar patalpintos youtube kanale. Tad pasirinkite Jums geriausiai tinkančius pratimus ir su mūsų specialistais jas darykite Jums patogiu metu.

TATZ paramos fondas padeda išlikti sveikiems ir kartu laikytis atstumo – mūsų kineziterapeutų dr. Samuelio Taco, Jūratės Sieniukevičienės, Urtės Pučinskaitės ir Sergejaus Konovalovo vedamas mankštas galite daryti namuose ir sode, vienas ir su šeimos nariais.

Urtė

TATZ paramos fondo steigėjas – iš Lietuvos kilęs garsus Niujorko kineziterapeutas Samuelis Tacas (Shmuel Tatz). Fondas įkurtas padėti menininkams – muzikantams, šokėjams, aktoriams, jų sveikatai, visuomenės edukacijai, tačiau šiuo sudėtingu pasauliui ir Lietuvai metu pagalba skiriama visiems.

„Kaskart trumpam sugrįžęs sulaukiu prašymų padėti, tačiau gyvendamas Niujorke ir būdamas Lietuvoje tik savaitę ar dvi, negaliu to padaryti. Todėl kilo mintis perduoti savo patirtį specialistams, kurie padėtų menininkams Lietuvoje”, – apie tai, kaip kilo idėja įkurti fondą pasakoja dr. Samuelis Tacas.

Kūno derinimas – S. Taco sukurtas gydymo metodas, apimantis tai, ką geriausio galima rasti vakarietiškoje ir rytietiškoje natūralios medicinos mokyklose.  S. Taco kūno derinimo studija veikia centriniame Manhatane, čia ir stažuojasi kineziterapeutai iš Lietuvos, perimdami unikalų požiūrį į kineziterapiją.

Daugiau apie TATZ fondą www.tatz.lt

Komentarai

komentarai(-ų)