Nuo COVID-19 skiepijami Alytaus policijos pareigūnai

Alytaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato pareigūnus pasiekė vakcina nuo COVID-19. Antradienį „AstraZeneca“ vakcina buvo paskiepyta 100 Alytaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato pareigūnų. Vakcinacija tęsiasi ir trečiadienį, planuojama paskiepyti beveik tokį pat kiekį Alytaus policijos darbuotojų.

„dėl jų vykdomų funkcijų svarbos turi teisę būti paskiepyti prioriteto tvarka, todėl Alytaus rajono savivaldybės pirminės sveikatos priežiūros centras atsiradus galimybei paskiepijo visus norą išreiškusius pareigūnus“

Pareigūnų sveikata yra svarbiausias prioritetas, o jų tarnyba tėvynės labui taip pat itin svarbi užtikrinant visos šalies ir visuomenės saugumą. Jie kiekvieną dieną reaguoja į įvykius ir neišvengia tiesioginių kontaktų su asmenimis. Pareigūnai atlieka svarbų vaidmenį ir kontroliuojant COVID-19 ligos plitimą: kontroliuoja asmenų judėjimą tarp savivaldybių, patruliuoja viešose vietose ir tikrina juridinių asmenų veiklą.

Alytaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato viršininkas Alvydas Jurgelevičius dėkoja Alytaus rajono savivaldybės vadovams už pagalbą, supratimą ir bendradarbiavimą visiems siekiant bendro tikslo – sėkmingo koronaviruso ligos suvaldymo.

„Policijos pareigūnai, kaip beje ir kiti itin svarbias valstybės ir visuomenės funkcijas atliekančių tarnybų specialistai, dėl jų vykdomų funkcijų svarbos turi teisę būti paskiepyti prioriteto tvarka, todėl Alytaus rajono savivaldybės pirminės sveikatos priežiūros centras atsiradus galimybei paskiepijo visus norą išreiškusius pareigūnus. Aiški žinia ir tvirtas apsisprendimas skiepytis iš policijos komisariato bei pozityvūs ir operatyvūs veiksmai iš mūsų PSPC,“ – sakė mero pavaduotoja Dalia Kitavičienė.

Alytaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato informacija

Komentarai

komentarai(-ų)