Nuo pirotechnikos sutinkant naujuosius metus nukentėjo 24 žmonės. O kokia situacija Alytuje?

Sutinkant naujuosius metus nuo pirotechnikos nukentėjo 24 žmonės, pranešė Policijos departamentas. Tuo metu Alytuje nukentėjusių nebuvo – užfiksuotas vienas gaisras, tačiau jis nebuvo susijęs su pirotechnikos naudojimu.  Plačiau apie naujųjų metų naktį kalbėjome su Alytaus apskrities priešgaisrinės gelbėjimo valdybos valstybinės priešgaisrinės priežiūros skyriaus inspektoriumi Povilu Armanavičiumi.

Nuo pernai gruodžio 30 dienos vidurnakčio iki sausio 2 dienos vidurnakčio pranešta apie 17 nukentėjusių pilnamečių ir septynis nepilnamečius. (asociatyvi nuotr.)

Nuo pernai gruodžio 30 dienos vidurnakčio iki sausio 2 dienos vidurnakčio pranešta apie 17 nukentėjusių pilnamečių ir septynis nepilnamečius. Taip pat gauti trys pranešimai apie turtą, kuris nukentėjo dėl nesaugaus pirotechnikos priemonių naudojimo.

Tuo tarpu kaip sako Alytaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato komunikacijos grupės vyresnioji specialistė Eglė Kačinskienė, paskutinė praėjusių metų diena buvo pakankamai rami. Iš viso 2018 m. gruodžio 31 d. pradėti 3 ikiteisminiai tyrimai dėl vagysčių ir 4 dėl fizinio skausmo sukėlimo.

Komentarai

komentarai(-ų)