„Olimpinė diena 2020″ kviečia virtualiam bėgimui!

Tarptautinė olimpinė diena Lietuvoje šiemet bus paminėta neįprastai – virtualiu bėgimu. Plačiau apie tai radijo stoties „FM99″ laidoje „Sporto klubas“ kalbėjomės su Lietuvos olimpinio fondo direktoriumi Mantu Marcinkevičiumi.

Birželio 23 dieną sporto entuziastai, bėgte įveikę lietuviškąją olimpinę mylią – 1988 metrus – ir savo pasiekimu pasidalinę socialiniuose tinkluose gaus dovanų. Renginys „Olimpinė diena 2020“ šiemet turėjo vykti birželio 13 dieną Vilniuje, tačiau dėl pasaulį sukausčiusios pandemijos ir karantino nuspręsta pakeisti didžiausios Lietuvoje sporto šventės datą bei formatą.

Tarptautinė olimpinė diena Lietuvoje šiemet bus paminėta neįprastai – virtualiu bėgimu

Kiekvienas, birželio 23-iąją nubėgęs lietuvišką olimpinę mylią (1988 metrus – distancija simbolizuoja LTOK atkūrimą), tai užfiksavęs su bėgimo programėle ir su specialia grotažyme pasidalinęs nuotrauka socialiniuose tinkluose, bus apdovanotas vienu iš 15 000 organizatorių paruoštų prizų.

Tarptautinė olimpinė diena Lietuvoje šiemet bus paminėta neįprastai – virtualiu bėgimu

„Tai – ne varžybos, o bėgimas, skatinantis žmones aktyviai judėti, net ir karantino metu neapleisti sporto ir mėgautis jo teikiamais malonumais. Žinodami, kad virtualiame bėgime dalyvaus ir olimpiečiai, ir profesionalūs bei pasišventę bėgikai, vienos mylios įveikimu jų neapribosime. Kiekvienas, pagal savo galimybes, galės įveikti dvi, penkias, dešimt, o galbūt ir dvidešimt lietuviškų olimpinių mylių“, – pasakoja bėgimą organizuojančio Lietuvos olimpinio fondo direktorius Mantas Marcinkevčius.

Kaip dalyvauti virtualiame lietuviškos olimpinės mylios bėgime?

  • Birželio 23 d. nubėgti mažiausiai 1988 metrus. 
  • Rezultatą užfiksuoti bet kuria bėgimo programėle. 
  • Rezultatais pasidalinti socialiniuose tinkluose, naudojant grotažymę #OlimpinėDiena2020 (svarbu: įsitikinkite, kad paskelbtas įrašas yra viešas). 
  • Birželio 23-24 d. užpildyti specialią anketą su savo duomenimis. 
  • Birželio 29 d. – liepos 10 d. laimėtas dovanėles atsiimti LTOK būstinėje arba bet kurioje šalies „Eurovaistinėje“. 

Virtualus bėgimas #OlimpinėDiena2020 yra NEMOKAMAS. Kilus klausimams galima kreiptis el. paštu renginiai@ltok.lt

www.olimpinediena.lt

Komentarai

komentarai(-ų)