Padovanokime Alytaus miesto vaikams kompiuteriukus!

Kompiuteriukų paramos fondas, kuris įsteigtas idėjos „Po mikrokompiuterį visiems Lietuvos vaikams“ finansavimui, kviečia paremti šalies savivaldybių vaikus ir nupirkti jiems kompiuteriukus. Prie šios gražios iniciatyvos jau prisidėjo ir Alytaus miesto savivaldybės mero pavaduotojai Valė Gibienė ir Tautvydas Tamulevičius, kurie paaukojo lėšų šiems kompiuteriukams įsigyti. Alytaus miesto savivaldybės vadovai ragina visus alytiškius pasekti jų pavyzdžiu ir išpildyti informacinėmis technologijomis besidominčių vaikų svajonę – turėti savo kompiuteriuką.

Šios iniciatyvos, organizatorių teigimu, vieno kompiuteriuko kainą sudaro kompiuteriukas (apie 9 Eur), keli baziniai jo priedai (apie 2 eurus) ir šiek tiek administravimo išlaidų (maždaug 1 euras), iš viso 12 eurų. Vaikų skaičius savivaldybėje interneto portale www.kompiuteriukai.lt pateiktas, remiantis Statistikos departamento duomenimis, papildomai patikrinus juos su Švietimo ir mokslo ministerijos teikiamais duomenimis.

Panemunės pagrindinės mokyklos penktokai pirmieji Alytuje išbandė Micro:bit‘ kompiuterius

Jeigu taip atsitiks, kad vienai savivaldybei bus skirta paramos daugiau, tuomet kompiuteriukai pereis arčiausiai esančiai savivaldybei, kuriai pritrūks. Jeigu liks papildomų lėšų, jas akcijos organizatoriai planuoja skirti mokytojų mokymams, programos rengimui ir geresniam mokyklų aprūpinimui darbo priemonėmis pagal „FabLab“ standartus. Tad kviečiami visi alytiškiai aukoti ir padovanoti Alytaus miesto mokiniams kompiuteriukus. Padėkime mūsų miesto vaikams tobulėti ir siekti žinių, juk jie – mūsų ateitis!

Tuo tarpu Panemunės pagrindinės mokyklos penktokai pirmieji Alytuje išbandė Micro:bit‘ kompiuterius. Plačiau reportaže.

Komentarai

komentarai(-ų)