Pakelk energijos lygį „ŠaulėGYM treniruočių dienoje“!

 

Pavasaris Dzukijoje neįsivaizduojamas be „ŠaulėGYM Treniruočių Diena‘2019″. Šiemet kasmetinis renginys visus sportuojančius ir tik apie sportą galvojančius susiburti į Alytaus jaunimo centrą pakvies jau 19 kartą. Apie laukiantį renginį ir sporto naudą kiekvienam iš mūsų radijo stoties „FM99“ laidoje „Sporto klubas“ kalbėjomės su sporto, mitybos ir asmeninių pokyčių trenere Gitana Vitkauskiene.           

Sporto, mitybos, asmeninių pokyčių trenerė Gitana Vitkauskienė

                                                                    

Pažinti ir išreikšti save sportuojant

Esame įpratę savo gimimo dienos proga gauti dovanų, o štai sporto ir sveikatingumo klubas „ŠaulėGYM“, švenčiantis 19-ąjį savo gimtadienį, dovanoja judrią ir suburiančią dovaną alytiškiams. Visus mylinčius šokį, sportą, sveikatingumą ar ieškančius naujų potyrių, klubas kviečia į „ŠaulėGYMtreniruočių dieną 2019“, vyksiančią balandžio 13 d., 11 val. Alytaus jaunimo centre.

Jau devyniolika metų šis renginys pritraukia  įvairaus amžiaus, skirtingo sportinio pasirengimo žmones, kuriuos vienija troškimas sužinoti daugiau apie sveiką gyvenseną, aerobikos, kūno stiprinimo, tempimo ir atsipalaidavimo stilius, susipažinti su profesionaliais treneriais iš kitų miestų, aktyviai praleisti laiką, sutikti bendraminčius bei pažinti ir išreikšti save.

Paklausta, Gitana Vitkauskienė šio klubo įkūrėja, iš kur ima įkvėpimo ir kas ją skatina kiekvienais metais rengti tokius renginius, atsako, jog tai – entuziastingai nusiteikę žmonės. „Kasmet, ruošiantis renginiui ir po jo, sulaukiu daug emocionalių pokalbių ir dėkingumo žodžių apie tai, koks reikalingas šis renginys.  Noriu, kad  kuo daugiau žmonių sužinotų, kad  sveikatingumo treniruotės tinka Visiems, kad grupinių treniruočių programos yra paprastos, saugios ir prieinamos kiekvienam. Savo pavyzdžiu ir šiuo renginiu noriu įkvėpti žmones sportavimui ir sveikiems įpročiams,- pasakoja Gitana.

Visiems įkandamą programą ves profesionali trenerė iš Vilniaus

Agnė Buta (Vilnius) master trenerė ir edukatorė, kurios patirtis ir aistra judesiui, renginio treniruotes pavers nepamirštamu susitikimu!

Trenerės moto: „Meilė savo profesijai, savo klijentams ir kasdienybei – veža pirmyn!“

  • 11:00   ATIDARYMAS. PARODOMOJI PROGRAMA!
  • 11:30   GLAM DANCE:  stilizuoti šokiai ir šventiška nuotaika.
  • 12:30   STRONG BY AGNĖ: su Agne stiprėsime įdomiai ir linksmai.
  • 13:30  BODY FLOW: išsitiesink ir išsitempk švelnios muzikos ritmu.
  • 14:00  RELAXATION & MEDITATION: tai kvėpavimo, saviįsiteiginių ir dėkingumo sesija „Laimės užteks visiems!“Gitana, ŠaulėGYM
  • 14:30NOMINACIJOS. PAŽYMĖJIMŲ ĮTEIKIMAS!

ŠaulėGYM Treniruočių Diena‘2019

Šiais metais Alytuje svečiuosis Agnė Buta, Impuls sveikatingumo klubų trenerė ir sporto programų renginiuose prezenterė. Ji taip yra Active Training ir Fitness consulting group sveikatingumo trenerių kvalifikacijos kėlimo ir konsultavimo edukatorė. Agnė dega noru perteikti savo žinias, dalintis savo patirtimi ir energija, meile darbui ir šypsenomis su ta pačia aistra alsuojančiomis širdimis.

Renginys prasidės ŠaulėGYM parodomąją programą, kurioje pasirodys Aero-fitness, Dance-fitness, Aerobinės gimnastikos, Krepšinio šokėjų grupės. Iš viso parodomojoje programoje dalyvaus apie  150 mergaičių, merginų, moterų. Visame renginyje tikimasi sulaukti per 200 grupinių treniruočių mėgėjų.

Pirmoji treniruotė – stilizuotų šokių pamoka „GLAM DANCE“. Paklausta ar mano, jog, neturinčiam šokio  įgūdžių žmogui, vedama pamoka bus įkandama, Agnė atsako: ”Manau, kad kiekvienas turi pabandyti išlaisvinti savo kūną, o tiesiausias kelias link to – šokis. Tikslas yra atsipalaiduoti, judėti pagal ritmą ir sukurti šventinę atmosferą, o ne būtinai tiksliai atkartoti choreografiją.”

Vėliau – treniruotė “STRONG BY AGNĖ“. Tai visapusiškas kūno stiprinimas, kai  kardio pratimus keis raumenų stiprinimo kompleksai. Agnei vedant,  skirtingos jėgos ir ištvermės lavinimo metodikos skatins susidomėjimą  ir motyvuos pabaigti treniruotę su užsidegimu!

Po energingo judėjimo ir dinaminio raumenų darbo persikelsime ant kilimėlių, kur pusė valandos bus skiriama „BODY FLOW“ pratimams atlikti. Sportuojantys ištemps ir ištiesins kūną švelnios muzikos ritmu.

Paskutinėje treniruotėje susitelksime į savo vidų, ieškosime ramybės ir vidinio džiaugsmo. ŠaulėGYM trenerė Gitana Vitkauskienė  praves ,,RELAXATION&MEDITATION“ – tai kvėpavimo, saviįsiteiginių ir dėkingumo sesija, skelbianti, kad laimės užteks visiems.

Dalyvių laukia nominacijos, dovanos ir pažymėjimai

Renginio metu bus išrinktos ir firminiais ŠaulėGYM prizais apdovanotos penkios labiausiai pasižymėjusios nominantės, konkurso „Lieknėk-laimėk!” nugalėtojos, kiekvienas dalyvis gaus pažymėjimą su išvardintomis treniruotėmis ir trenerių parašais.

Tereikia atvykti į „ŠaulėGYM treniruočių dieną“, dalyvauti  viktorinose ir dovanos, kurias įsteigė grožio salonas „LINA“, automobilių nanoplovykla „KARVAINAS“, galvos apdangalai, movos ir aksesuarai „NELI“, filmavimo, fotografavimo ir socialinių tinklų administravimo paslaugos „MEDIA ERA“, maitinimo, salių konferencijoms ir pobūviams paslauga „DZŪKŲ AINIAI“, sveiko gyvenimo būdo populiarinimo kompanija „CORAL CLUB“ – bus įteiktos tau. Viktorinos temos:  sportas, mityba, saviugda

Sportas – geras laiko praleidimas! Sportas – gera savijauta ir tvirtesnis kūnas! Sportas – tai sveikas įprotis, galintis pakeisti tavo gyvenimą! Jei iki šiol neišbandei, šis renginys – Tavo šansas!

Renginys dalinai finansuojamas  Alytaus miesto savivaldybės biudžeto lėšomis

Renginys „ŠaulėGYM treniruočių diena 2019“  yra dalinai finansuojamas  Alytaus miesto savivaldybės biudžeto lėšomis, klubui dalyvaujant projektinėje iniciatyvoje „Tau, Alytau“. Kūno kultūros ir sporto sritis. Prioritetas Nr.1 „Kūno kultūros ir sporto paslaugų sukūrimas, įtraukiant miesto bendruomenę“.

Renginį organizuoti ir pravesti padeda laisvosios mokytojos Rūta Karkauskaitė ir Loreta Spitrytė.  Šių mokytojų parodomąsias programas ir treniruotes atliekančios moksleivės šoka ir sportuoja dalyvaudamos neformalaus vaikų švietimo (NVŠ) programose, kurias kuruoja Alytaus miesto savivaldybė.

ŠaulėGYM informacija

Pašnekovę kalbino Vytautas Garbenčius

Komentarai

komentarai(-ų)