Pasiilgusiems jaukaus gitaros skambesio – Andriaus Murencevo akustinis vakaras Druskininkuose!

Norinčius pabėgti nuo šurmulio, pailsėti po savaitės darbų ir pasiklausyti nuostabios gitaros muzikos, Andriaus Murencevo koncertas „Druskininkų kolonadoje“ kvies panirti į muzikos pasaulį.

Apie vyksiantį muzikos vakarą, meilę muzikai ir gitarai, apie Andrių Murencevą po 35 metų kalbėjome su pačiu gitaristu „FM99“ eteryje, – kviečiame pasiklausyti!

Andrius Murencevas (nuotr. iš asmeninio archyvo)

Vasario 2 dieną, penktadienį, nuo 21 val. „Druskininkų kolonadoje“ Andriaus Murencevo muzikos vakaras – gitara, ritmo mašina.

Andriaus grojamos gitaros skambesys mielas kiekvieno ausiai ir širdžiai. Vakaro metu atliks Bosanova stiliaus kompozicijas ir tokių atlikėjų kaip Norah Jones, Sting, Gypsy Kings dainų melodijų. Galėsime išgirsti ir autorinių kūrinių.

Andrius yra profesionalus gitaristas, baigęs Klaipėdos S. Šimkaus konservatoriją, vėliau įstojęs į Lietuvos muzikos ir teatro akademiją, įrašinėjęs gitaros partijas ir grojęs su užsienio ir įvairiais Lietuvos atlikėjais (Linas Adomaitis, Sasha Song, Vaidas Baumila, Daiva Starinskaitė, Eduardo Jimenez, El Quadro, Diana Meyo, Jurgis Brūzga, Atlanta, Alanas Chošnau, Shorena ir kt. vokalistais).

Komentarai

komentarai(-ų)