Pasinerti į dar neregėtą Japoniją kviečiantis festivalis nowJapan užsuks ir į Alytų

Pasinerk į Japoniją! Taip šiais metais kviečia tarptautinis šiuolaikinės ir tradicinės Japonijos kultūros festivalis nowJapan. Jau 6-tus metus skaičiuojantis renginys šiais metais kelia sau vienintelį tikslą – padėti įvairių šalių, kultūrų ir amžiaus žmonėms įgyti naujos patirties bei dalintis jau sukaupta. OLYMPUS DIGITAL CAMERA
Šiemet kaip niekada išsiplėtęs nowJapan pateikia malonių naujienų savo lankytojams. Vietoje tradiciškai rengiamo vieno aktyvaus nuo šiol organizatoriai siūlo du unikalius ir savitus savaitgalius. Plečiasi ir festivalio geografija –renginiais galės džiaugtis ne tik Vilniaus ar Kauno, bet ir Klaipėdos bei Alytaus žiūrovai.
Rugsėjo 13 ir 14 dienos bus skirtos Japonijos populiariajai kultūrai. Renginiai vyks Vilniaus LITEXPO parodų rūmuose.Populiariąją japonų kultūrą atstovaus fantastiški kostiuminio fenomeno Cosplay personažai bei jų atlikėjai. Festivalio organizatoriai suteiks galimybę pasinerti į naująsias technologijas: išbandyti naujausius technologinius žaislus, stebėti robotų kovas ar susirungti prie daugeliui sentimentus keliančių konsolinių žaidimų stendų.

OLYMPUS DIGITAL CAMERAGreta populiariosios kultūros šiais metais išsiplėtęs nowJapan rugsėjo 20-21 dienomis kvies į Nacionalinę dailės galeriją,kur lankytojai galės susipažinti su dar neregėta Japonija. Pirmą kartą Lietuvoje koncertuos alternatyvią Japonijos šokio bei muzikos sceną atstovaujantys atlikėjai, vyks filmų peržiūros, parodos, atviros diskusijos.
nowJapan nepamiršta savo svečių ir savaitės viduryje. Rugsėjo 15-19 dienomis festivalio tinklelis užpildytas kvapą gniaužiančiais ir unikaliais atlikėjų iš Japonijos pasirodymais didžiuosiuose Lietuvos miestuose. Lankytojai festivalio scenoje galės išvysti Japonijos Bjork tituluojamą Dream-Pop atlikėją Cuushe, Lietuvą įsimylėjusią džiazo atlikėją YeYe su grupe, kuriuos rugsėjo 17 dieną pirmieji išgirsti bei pamatyti turės galimybę Alytiškiai bei miesto svečiai. Japoniško džiazo koncertas vyks Alytaus kultūros ir komunikacijos centro mažojoje salėje. Festivalį vainikuos –visame pasaulyje savo judesio filosofiją pristatanti šokėja, choreografė ir videografė – Kaori Ito.
Rugsėjo 13-21 dienos – tai savaitė, kuomet ypatingi Japonijos talentai bei šios šalies tradicijos atvyksta į Lietuvą ir kviečia visuspasinerti į dar neregėtą Japoniją.

Komentarai

komentarai(-ų)