Penktadienį Alytuje – sporto šventė ir „Burbulinis futbolas“

Penktadienį, gegužės 19 dieną, 16 val., Andzelmo Matučio sporto bazėje vyks sporto šventė skirta Romos sutarties 60 metų sukakčiai paminėti. Sportas ir kita fizinė veikla yra neatsiejama milijonų europiečių gyvenimo dalis.  Sportas yra ir viena pagrindinių ES programos „Erasmus+“, kuria skatinamas bendradarbiavimas, dialogas ir dalyvavimas, dalių. Europos Komisijos nuomone,sportas svarbus nes dėl jo gerėja fizinė ir psichinė savijauta, sportas atlieka šviečiamąją funkciją ir juo propaguojamos pagrindinės socialinės vertybės, bei sutelkia bendruomenes.

Penktadienį, gegužės 19 dieną, 16 val., Andzelmo Matučio sporto bazėje vyks sporto šventė

Europos komisija su programa „Erasmus +” remia ne tik profesionalų sportą, bet ir megėjų. Užtat ir šiai sporto šventei ruošiamos tokios rungtys, kuriose galėtų dalyvauti ir profesionalas, ir sportininkas mėgėjas ar visai nesportuojantis žmogus.

Sporto šventės organizatoriai

Pagrindinis sporto šventės akcentas „Burbulinis futbolas“. Komandos žais tarsi įprastą futbolą, tačiau kiekvienas žaidėjas bus įlindęs į plastikinį burbulą. Šio žaidimo tikslas – įmušti įvartį į priešininkų vartus, tačiau tam nereikia didelio fizinio pasiruošimo ar gilių įgudžių sporte, kaip įprastiniame futbole.  Galima griauti, versti, stūmti – daryti viską, kad laimėti, nebijant sužaloti ar susižaloti. Burbulinis kostiumas suteikia visapusišką apsaugą, todėl žaisti gali įvairaus amžiaus vyrai ir moterys, bei vaikai. Iš pažiūros skaudus griūvimas tampa didžiule juoko doze. Įspūdžiai dar ilgai išliks jūsų atmintyje.

Pagrindinis sporto šventės akcentas „Burbulinis futbolas“

Bus apdovanoti tiek šios rungties, tiek ir kitų papildomų rungčių laimėtojai. Gausiausios sirgalių komandos taip pat bus apdovanotos. Sporto šventės nuostatus ir komandos registracijos formą rasite paspaudę ant šios nuorodos.

Komentarai

komentarai(-ų)