Per Alytaus gimtadienį dviračių take susitikime 13-ąjį kartą

Jau 13 metus AB mašinų gamykla „Astra“ suburia alytiškius bendram tikslui –  pasivažinėti Alytaus miesto dviračių takais. Šįmet visus – didelius ir mažus – kviečiame į žygį, skirtą šeimoms „Šeima – mūsų stiprybė“.

AB „Astra“ ir jos partneris „Pretendentas“, Alytaus profesinio rengimo centras Alytaus miesto gyventojus 2020 m. birželio 13 d. 10 val. kviečia dviračių žygį pradėti nuo Didžiosios Dailidės ežerėlio įrengtos automobilių stovėjimo aikštelės prie pėsčiųjų ir dviračių tako, A. Baranausko ir Daugų gatvių sankirtos,  finišas – Dainų slėnyje.

FM99 pokalbis su Semionu Bondarevu:

 

Maršruto metu planuojame aplankyti pačias gražiausias Nemuno pakrantes, dviejuose punktuose sustoti, gauti po specialų lipduką. Maršruto ir dviratininkų žygį prižiūrės ir lipdukus atitinkamuose pažymėtuose punktuose klijuos Alytaus profesinio rengimo centro mokiniai.

Dalyvių, finišavusių Dainų slėnyje. lauks apdovanojimai ir siurprizai. Planuojama apdovanoti tuos žygio dalyvius, kurie tradiciškai jau keleri metai dalyvauja miesto dienų dviračių žygyje ir turi sukaupę nemažą lipdukų, ženkliukų, dalijamų žygio metu, kolekciją, pagerbti gausias šeimas.

Paklausus dviračių žygio sumanytojo ir 2019 metų Alytaus miesto garbės piliečio S. Bondarevo, koks yra šio žygio tikslas, jis atsakė:  „Šio  žygio tikslas – ne kas greičiau pasieks galutinį punktą, o pasigrožėti gamtos ir miesto vaizdais, atrasti tas ilgalaikes vertybes, kurios sieja šeimą, bendruomenę…“

Dviračių žygio dalyviai registruojami tel. (8 315) 55 153  darbo dienomis I–III nuo 8 iki 17 val., V nuo 8 iki 15.45 val. arba el. paštu:

https://alytus.lt/lt/naujienos/per-alytaus-gimtadieni-dviraciu-take-susitikime-13-aji-karta

Registruojantis reikalinga pateikti informaciją – vardą ir amžiaus metų skaičių arba, jeigu registruojama šeima – įvardijama grupė, žmonių vardai ir amžius.

Būkit budrūs ir saugūs  kelyje! Dėl esamos situacijos renginio dalyviai privalo laikytis bendrųjų karantino metu taikomų saugos reikalavimų ir saugių atstumų, tinkamos asmens higienos, per apdovanojimus būti su apsaugine kauke. Gerbkime save ir šalia esančiuosius.

Komentarai

komentarai(-ų)