„Pirmas puslapis“ – keistos būsenos vairuotojas – žudikas sako: „Buvau blaivus“

 

Antradieniais „FM99“ eteryje klausykite laidos – „Pirmas puslapis“. Jos metu Liudas Ramanauskas ir Emilis Lingė kalba apie pačias aktualiausias dienos naujienas, įvykius šalyje ir pasaulyje. „Pirmame puslapyje“ – spaudos apžvalga, analitika, specialistų ir straipsnių autorių komentarai.

„Kauno diena“ rašo, jog Kauno policija sulaikė ginkluotą girtą vyrą, kuris smurtavo prieš sutuoktinę, grasino nušauti mėginantį prisiartinti pareigūną. Paaiškėjo, kad tarnybas ant kojų sukėlęs kaunietis – buvęs Petrašiūnų policijos nuovados viršininkas Gintautas Kvietkauskas. Jį nuginklavo į įvykio vietą atvykęs Kauno policijos vadovas Darius Žukauskas. Po derybų įvykio vietoje iš įtariamojo buvo paimtas pistoletas, kuris, kaip paaiškėjo vėliau, buvo užtaisytas.

„Lietuvos rytas“ informuoja, kad kalinimo įstaigose savaitę besitęsiantis nuteistųjų bado streikas atvėrė senas žaizdas – už grotų esantys kaliniai laisvai bendrauja ne tik su artimaisiais, bet ir su likimo draugais iš kitų pataisos namų. Kalėjimų departamentas nuolat kartoja, kad nuteistiesiems draudžiama turėti mobiliuosius telefonus ir internetu bendrauti su išoriniu pasauliu. Prasidėjus bado akcijai paaiškėjo, kad kalėjimų sienos kaip buvo taip ir liko kiauros.

PirmasPuslapis Emilis Lingė ir Liudas Ramanauskas FM99

Emilis Lingė ir Liudas Ramanauskas

Naujienų portalas „Delfi“ praneša: per vieną dieną – dvi avarijos, antroji – tragiška: šalikelėje į namus iš parduotuvės ėjusi moteris buvo parblokšta iš kitos eismo juostos staiga išvažiavusio automobilio. Šio vairuotojas net nepasidomėjo nukentėjusiosios būkle – išsigandęs pasišalino iš avarijos vietos. O pasišalino, nes, kaip įtaria žuvusiosios sutuoktinis ir vaikai, tik dėl to, kad galėjo būti neblaivus – esą keistos būsenos vyrą prieš avariją ir po jos matė net penki žmonės. Tačiau tai – ne įrodymas, įsitikinę teisėjai: esą neblaivus yra tik tas asmuo, kurio apsvaigimas buvo nustatytas ištyrus jo kraują ar atlikus tyrimą alkotesteriu. „Buvau blaivus“, – šiandien sako Trakų rajono gyventojas Piotras Jočas. Jį teismas yra pripažinęs kaltu dėl tragiško eismo įvykio, kurio metu žuvo 65 metų Lentvario gyventoja Marija Šerkšniovienė.

Apie dienos įvykius pasaulyje, Lietuvoje ir Alytuje – laida „Pirmas puslapis“.

Komentarai

komentarai(-ų)