Policija ieško dingusių asmenų

Alytaus policija ieško aštuoniolikmetės Karolinos Puvačiauskaitės, kuri rugsėjo 13 d. išėjo iš namų ir iki šiol negrįžo.

Mergina vidutinio kūno sudėjimo, plaukai rusvi, nešioja akinius. Vilkėjo juodos spalvos striuke, dėvėjo mėlynos spalvos džinsus, avėjo sportinius batelius. Merginos ieško gausios Alytaus policijos pareigūnų pajėgos, šiandien buvo pasitelktas ir Valstybės sienos apsaugos tarnybos sraigtasparnis.

Nei artimiesiems, nei policijai vis dar nesiseka aptikti netikėtai be pėdsakų iš savo namų rugsėjo 11, ketvirtadienio rytą dingusio 81 – erių Juozapo Šiupšinsko. Vyriškis vidutinio kūno sudėjimo, plaukai žili (praplikęs). Vilkėjo žalsvos spalvos švarku, dėvėjo juodos spalvos kelnėmis, avėjo juodos spalvos batus, buvo su pilkos spalvos kepure. Su savimi turėjo baltos spalvos lazdelę. Dėl senyvo amžiaus, vyriškis sunkiai orientuojasi aplinkoje.

Asmenis, turinčius bet kokios informacijos apie dingusius asmenis, prašome pranešti Alytaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato pareigūnams telefonu (8 315) 55 627 arba bendruoju pagalbos telefonu 112.

Karolina Puvačiauskaitė

Karolina Puvačiauskaitė

Juozapas Šiupinskas

Juozapas Šiupinskas

Komentarai

komentarai(-ų)