„Prie puodelio arbatos. Pakalbėkim…“ – apie Alytaus miesto teatrą

Alytaus teatras jau baigia 25-jį sezoną ir laukia 26 -ojo, kurio metu ne tik užbaigs 25 teatrinių įvykių ciklą, bet ir  pasiūlys žiūrovui naujų premjerų, įdomių projektų, kvies apsilankyti komedijų festivalyje TEGYVUOJA KOMEDIJA!

Radijo stoties „FM99“ eteryje bendravome su Alytaus miesto teatro direktore Inesa Pilvelyte, kuri teigia, kad teatras pagaliau nori išeiti iš pastato, iš teatro sienų bei tapti atviras ir kultūrinės veiklos skyriaus vedėju Petru Lisausku, kuris sako, kad atėjus į biudžetinę įstaigą jį ištiko savotiškas kultūrinis šokas.

Inesa Pilvelytė

Inesa Pilvelytė

„Pradėjus dirbi teatre išaiškėjo, kad turi įrodinėti, jog teatras yra vertas lankymo, vertas skleisti informaciją. Didžiausias klausimas man, kaip meno vadovui, kokia informacija turėtų sklisti nuo scenos“: – teigė Petras Lisauskas.

„Apie šiuos 25-erius sezonus mes dar kalbėsime, nes spalio pabaigoje laukia jubiliejiniai teatro renginiai, kurių metu bus pristatytas ir nedidelis teatro filmukas bei paroda ir dvi teatro premjeros“: – sako Inesa Pilvelytė. Iš tiesų šio ciklo renginiai miestelėnus pasitiks ir 26-tojo sezono pradžioje: Oskaro Koršunovo „Žuvėdra“, Valstybinio jaunimo teatro spektaklis vaikams „Kakė Makė“, Lietuvos nacionalinio dramos teatro premjera „Kankinys“, Rolandas Kazlas ir pakeleiviai, Laisvo oro kūrėjai pristatys scenos projektą Citizenship:pilietiškumo pamoka“.

 

Petras Lisauskas

Petras Lisauskas

 

Kaip Alytaus miesto teatras žada pasitikti 26 sezoną kas 26-ąjame sezone bus naujo pasakojo meno vadovas: „Teatras atsinaujina visomis kryptimis: pasikeitė direktorė, keičiasi trupės sudėtis… Struktūriškai visomis prasmėmis teatras kinta ir kinta labai daug žadančia linkme. Ambicijų daug tiek pas Inesą, tiek pas mane ir mes tuo uždegam trupę – pas visus yra tikėjimo.“

Šį sezoną Alytaus miesto teatras žiūrovams padovanos 8 premjeras, spalio mėnesį visus kvies į 25-mečio renginius, skirtus jam paminėti. Užbaigę 25-kių teatrinių įvykių ciklą, kaip ir kasmet tęs tradiciją kartu su miestelėnais ir miesto svečiais susitikti jau IV-ame komedijų festivalyje „TEGYVUOJA KOMEDIJA !“.  Taip pat festivalio metu, jo gerbėjų klube „COME“ skelbs jau įsibėgėjusio dramaturgų konkurso nugalėtoją.

Komentarai

komentarai(-ų)