„Prie puodelio arbatos. Pakalbėkim…“ – vasara skirta kelionėms ir įspūdžiams. Kaip keliauti ir ką pamatyti

Vasara – kelionių ir atostogų metas. Vieni jas praleidžia namuose atsikvėpdami nuo darbų, kiti ilsisi gamtoje prie ežerų, o treti keliauja po Lietuvą ir įvairias šalis. Skirtingos kultūros, pagarba ten gyvenantiems žmonėms, suvokimas, kad įspūdžiai – tai gyvenimo druska. Pokalbis su žmonėmis kurie keliauja patys ir organizuoja keliones kitiems.

travel-car-hero21

Turizmo agentūros vadovė Ingrida Jacionienė teigia, kad jai kelionės yra gyvenimo būdas ir darbas. Į kelionės agentūrą besikreipiantys žmonės dažnai jau žino, kur jie nori nukeliauti ir kiek pinigų ketina išleisti. Lietuviai mėgsta keliauti ir į egzotiškus kraštus, nori pamatyti kitas kultūras, tačiau šias keliones labiau renkasi žiemą. O po kelionių visada lieka geri įspūdžiai ir emocijos, o pažintas kraštas ir sutikti žmonės išlieka ilgai. Kiekvienas keliautojas pasirenka ko jam labiausiai reikia, vieni mėgsta intensyviai keliauti, kiti pasyviai poilsiauja gamtos apsuptyje ar viešbučio teritorijoje.

 

Patyręs keliautojas, ir knygos „Mokėk keliauti. Patyrusio keliautojo patarimai“ autorius Robertas Pogorelis teigia, kad kelionės yra savęs ir pasaulio pažinimas. Visų pirma nereikia bijoti keliauti, nemažai žmonių kausto baimė nesusikalbėti, būti apgautiems, tačiau kelionėje visada atsiras žmonių kurie pagelbės bėdoje. Tai,  kas patiriama kelionėje yra verčiau negu sėdėjimas namuose.

"Mokėk keliauti" autorius Robertas Pogorelis ir žurnalistė Vida Grišmanauskienė

„Mokėk keliauti“ autorius Robertas Pogorelis ir žurnalistė Vida Grišmanauskienė

Norintiems kelionės metu sutaupyti Robertas Pogorelis pataria pirmiausiai patiems organizuotis kelionę, o  tolimesnius atstumus skirsti lėktuvu taip sutaupomas ir laikas. Kelionės metu nereikia skubėti, taip labiau galima pažinti tą vietą kurioje keliaujame. Taip pat labai svarbus atvirumas, norint užmegzti pokalbį su vietiniais gyventojais.

Autografai skaitytojams

Autografai skaitytojams

spaudos-fondas-naujas-61-intern-27

Komentarai

komentarai(-ų)