Radijo stotis „FM99“ 15 kartą renka „Geriausią bosą“

Spalio 16-ąją švenčiama Tarptautinė boso diena! Radijo stotis „FM99“ ragina išradingai pasveikinti savo bosą ir jau penkioliktą kartą skelbia „geriausio boso“ rinkimus. Darbuotojus raginame siūlyti savo pretendentus šiam titului gauti.

“Geriausias bosas 2018”! Ar tai tavo bosas arba bosė? Jei taip – siūlyk ir balsuok! Siųsk SMS numeriu 1670, rašyk FM99 įmonės pavadinimą boso vardą ir pavardę, bei telefono numerį. Daugiau žinučių – daugiau balsų! Nugalėtoją skelbsime spalio 16-ąją.

Siųsk SMS numeriu 1670, rašyk FM99 įmonės pavadinimą boso vardą ir pavardę, bei telefono numerįDaugiau žinučių – daugiau balsų! Nugalėtoją skelbsime spalio 16-ąją. (SMS kaina 0,58 eur)

Boso dieną daugelis žmonių supranta kaip galimybę kolektyvui su savo vadovu palaikyti draugiškesnius bei mažiau formalius santykius, todėl ir dovanų dažnai ieško tokių, kurios neatrodytų kaip paprasčiausiai formalus gestas, o iš tiesų suteiktų išskirtinių emocijų ir patirčių. Lietuvoje populiaru geras emocijas bosui suteikti dovanomis –  pokštais: puodeliais ar marškinėliais su šmaikščiais užrašais, sukurtomis komiksų knygelėmis ar kitais geriausio boso atributais. O ką originalaus padovanoti savo bosui norite Jūs? Galbūt „Geriausio boso 2018“ titulą?

Šių metų naujiena – speciali „Verslios Lietuvos“ nominacija „Jaunas, o jau BOSAS“. Labai kviečiame visus jaunus arba sau darbo vietą sukūrusius vadovus pasidalinti savo istorija elektroniniu paštu fm99@fm99.lt. Mes su Jumis pabendrausime, o „Versli Lietuva“ geriausiam jaunajam bosui turi specialų prizą.

Gardžios ir kvapnios dovanos boso kavos ritualui iš Sorpreso.lt

 Bosų laukia šie prizai:

Klausykis savo radijo, sek informaciją www.fm99.lt bei socialiame tinkle Facebook ir viską sužinok pirmas!

Komentarai

komentarai(-ų)