Ramūnas Čiuplys: „Miklusėnuose situacija tokia, kad turėjau nutraukti šiandien darbą“

Miklusėnuose gyvenantis ir dirbantis Ramūnas Čiuplys

„Situacija Miklusėnuose tokia, kad turėjau nutraukti šiandien darbą, nes padangų kvapas, visiems skaudėjo galvas. Po to policijos patruliai informavo žmones evakuotis“, – FM99 pasakojo žymus plaukų dizaineris Ramūnas Čiuplys, pas kurį klientai važiuoja iš visos Lietuvos.

Ramūnas Čiuplys išvyko iš Miklusėnų

„Buvau susiplanavęs šiandien darbą, bet teko atšaukti klientus, nes ir kondicionierius įjungtas, tiesiai iš lauko ima orą“, – kalbėjo Ramūnas, į darbą planuojantis sugrįžti pirmadienį. Anot miklusėniškio, Miklusėnų parduotuvėje policija dalino kaukes, įspėjo nebūti lauke.

„Nemanau, kad kitais metais ką nors sodins tėvai“, – apie poveikį gamtai kalbėjo R.Čiuplys.

Paklaustas, ar pakankamai informacijos gauna kone labiausiai nuo gaisro kenčianti gyvenama teritorija pašnekovas sakė, apie gaisrą sužinojęs iš feisbuko. „Pirmą dieną, kai prasidėjo viskas, galvojau gal kaimynai padangas degina, po to tik per žinias sužinojau“, – sakė Ramūnas.

Šiandien dirbo mobili Darbo inspekcijos darbuotojų grupė. „Radom nedaug įmonių dirbančių, kelios įmonės dirbo ir po pokalbio tikrai sureagavo“, – FM99 sakė Alytaus Darbo inspekcijos vadovas Vytautas Gegužis. Anot jo, svarbiausia tokioje situacijoje turėtų būti žmonių sveikata.

Aplinkos ministras 15 valandą informavo merą Nerijų Cesiulį, kad dar viena taršos matavimo stotelę atvežama iš Lenkijos

Į ligoninę per pusdienį kreipėsi du žmonės su pakilusiais kraujospūdžiais.

Tuo tarpu pramonės rajono teritorijoje esančio Bendrojo pagalbos centro atstovas sako, kad darbas viduje įmanomas, nes kvapo nesijaučia, tik lauke. Anot jo, pats dirbo visas dienas ir jokio kvapo viduje nebuvo.

Komisija pritarė ir technikos samdymui, kuri bus apmokama iš direktoriaus rezervo.http://www.fm99.lt/administracijos-direktorius-rolandas-ju…/

Daugiau šia tema:

Komentarai

komentarai(-ų)