Rašytoja Rasa Sagė: niekada nesakyk, kad tau nepasisekė, kol nepabandei 33 kartus

Prenumeruokite ir klausykite tinklalaidžių platformoseApple podcasts | Spotify | Google podcasts | RSS|Breaker| Castbox |Overcast | Pocket Casts | RadioPublic

Energija ir moteriškumu trykštanti rašytoja išleidusi tris romanus ir knygą apie rašymą, neslepia: savo pirmąjį romaną išleido sulaukusi keturiasdešimties. „Manęs knyga nepaliko ramybėje, aš ją gal ir būčiau palikusi, bet ji manęs – ne“, – apie pirmąjį išleistą romaną pasakoja Rasa Sagė. 

Rasa drąsiai dalijasi patirtimis ir išgyvenimais, o prieš tiesioginę laidą  paklausta ar yra temų, kuriomis kalbėti nenorėtų, ji atsako, jog neturi ko slėpti. Tikriausiai, drąsa yra bruožas privalus rašytojams. O ką apie tai mano pati Rasa? Pasak jos, norint tapti rašytoju būtini trys komponentai: trauka rašyti, pasitikėjimas savimi ir kantrybė. 

Rasa Sagė

Rasa yra romanų  „Laimingi žmonės keliauja dviračiais“ , „Tavo likimo krašteliu einu“ ir „Burbulas“ autorė. Taip pat rašytoja išleidusi knygą apie rašymą „Tiems, kurie svajoja parašyti knygą“, kurioje savo patirtimis dalijasi ne tik ji, bet ir trisdešimt trys kiti knygų autoriai. Galima sakyti, skaičius trisdešimt trys Rasos gyvenime atsitiktinai neatsitiktinis, nes savo pirmąjį romaną moteris išsiuntė būtent į trisdešimt tris leidyklas. Moteris įsitikinusi: „Niekada nesakyk, kad tau nepasisekė, kol nepabandei 33 kartus.“

Rašytoja teigia, jog prozos rašymas yra sunkus darbas, reikalaujantis užsispyrimo ir atkaklumo. Autorė noriai pasakoja apie rašymo užkulisius, nuoširdžiai vertina ir kitų profesionalų indėlį į jos knygų atsiradimą.

Kalbėdama apie kūrybą, darbą, gyvenimą Rasa tarsi švyti ir tai girdėti jos balse. Norite švytėti ir jūs? Pasiklausykite laidos, išgirsite kelis puikius receptus. Taip pat sužinosite, kaip ir kodėl atsirado Rasos pseudonimas „Sagė“, išgirsite apie rašytojos vaikystę ir pasvarstymus, kuo rašymas susijęs su tvarkos sukūrimu. 

„Papasakok man“ su Vija tinklalaides galite rasti visose tinklalaidžių (podcast) platformose, tereikia į paieškos langelį įrašyti „Papasakok man“ ir Vija jau čia.

„Papasakok man“ laida dalinai finansuojama Spaudos, radijo ir televizijos rėmimo fondo.

Komentarai

komentarai(-ų)