Refinansavimas – sprendimas kiekvienam skolininkui

Pritrūkus pinigų daugelis mūsų ima paskolas, kadangi tai atrodo pats patraukliausias būdas papildyti savo piniginę. Tačiau deja, dažniausiai tos tų paskolų grąžinimas nebūna toks paprastas, kaip kad jų sutarties sudarymas. O kartais tas grąžinimas gali būti net labai skausmingas. Turint problemų su paskolų grąžinimu ir skolų kiekiui augant akyse, jis gali pradėti finansiškai smaugti. O tuomet jau pasidaro privaloma ieškoti būdų, kurie išspręstų šią problemą ir padėtų susitvarkyti su didelės skolomis, kurios neabejotinai įtakoja kasdienybę ir gebėjimą mėgautis gyvenimu.

Ir viena tokių galimybių gali būti ir yra refinansavimas. Nieko apie tai nežinote? Tokiu atveju šis straipsnis yra kaip tik Jums, kadangi aptarsime bazinius dalykus, kurie, tikimės, bus Jums naudingi.

Sujunkite savo skolas

Refinansavimas yra paprastas būdas sujungti visas skolas ir taip galiausiai padaryti jas viena, tačiau kur kas ilgiau išmokama. Kadangi išsimokėjimo terminas yra ilgesnis, natūralu, kad dažniausiai kiekvieną mėnesį daromos ir kur kas mažesnėmis įmokos. Tai labai džiugina žmones, kadangi galima gyventi kur kas laisviau.

Kaip daugelis teigia, palyginus su prieš tai buvusia situacija, dėl refinansavimo kredito įmokos nebėra tokios nesuvaldomos ir didelės, todėl gyventi pasidaro kur kas lengviau. O svarbiausia, kad refinansavimas gali būti teikiamas būtent klientui labiausiai tinkamomis sąlygomis. Tik reikėtų gauti atsakymus į kiekvieną jums kylantį klausimą, nes skirtingai nei įprastos vartojimo paskolos, refinansavimas ir jo sutarties detalės yra derinamos individualiai ir yra reikšmingai įtakojamos jau turimų įsipareigojimų sąlygų.

Sutarties sąlygos ir skolininko patarimai

Nors daugeliui žmonių atrodo, kad svarbiausias kiekvienos paskolos aspektas yra palūkanos (kadangi yra tikimasi, kad pavyks gauti paskolą kuo pigiau); mes siūlome daugiau dėmesio skirti ir kitoms sutarties sąlygoms, kurios taip pat reikšmingai įtakoja paslaugos kokybę. Ne išimtis ir refinansavimas.

Prieš pasirašant sutartis kartu su susiderėtomis sąlygomis kiekvienam klientui yra atsiunčiama ir elektroniniu paštu, todėl neskubėkite dėti savo parašo, o ramiai paskaitykite tai, kas ten rašoma. Jei neturite tam laiko, tai refinansavimo davėjui užduokite savo klausimus apie Jums aktualius dalykus: refinansavimo pratęsimo paslaugą ir jos kainą, egzistuojančią galimybę pasiskolinti papildomai ir t.t.

Sujungiamos labai skirtingos skolos

Refinansavimas yra ta paslauga, kuri suteikia galimybe sujungti labai skirtingo tipo skolas ir tuo pačiu jas suvienyti į tam tikrą išmoką, kuri yra galiausiai mokama vienai įmonei. Tai reiškia, kad galite apjungti ne tik vien greituosius kreditus, bet apskritai visus įsipareigojimus, net jei jie kyla iš skirtingų sutarčių su skirtingomis įmonėmis. Greitieji kreditai, lizingai, vartojimo paskolos – visos jos gali būti apjungtos į vieną perkreditavimo metu. Tai padeda kur kas paprasčiau planuoti savo finansus, išsimokėti skolas, galiausiai, būti ramiu, kad paskolos dar labiau nebeapkraus jūsų piniginės ir nervų.

Refinansavimas su užstatu

Nors refinansavimas be užstato yra rinkos standartais, taip pat galima rasti įmones, kurios refinansuoja tik tokiu atveju, kai yra pateikiamas užstatas. Tiesa, tokie pasiūlymai pateikiami retai. Tokiais atvejais refinansuojant reikia išspręsti užstato klausimą: dažniausiai užstatoma transporto priemonė, tačiau kitais atvejais tai gali būti ir kitas turtas. Jei užstatas jus trikdo, neskubėti sudaryti perkreditavimo sutarties su tokia įmone: Lietuvoje yra pakankamai didelis skaičius šią paslaugą siūlančių bendrovių, kad nesunkiai surastumėte kur siūlomas refinansavimas be užstato. Štai todėl siūlome pasidomėti galimybėmis ir palyginti refinansavimo pasiūlymus vieną su kitu. Juk užstato palikimas nėra optimalus daugeliui žmonių, o kadangi daug įmonių siūlo refinansuoti savo skolas be jo, kodėl gi nepadarius būtent taip?

Komentarai

komentarai(-ų)