Renginiai kraunami

« Visi Renginiai

  • Šis renginys jau įvyko.

Fotografijos paroda „Matymai“

2019-10-11 @ 17:30

2-asis Alytaus tarptautinis fotografijos festivalis „Foto Fest Alytus 2019“
Fotomenininko Algimanto Barzdžiaus aktų fotografijos paroda „Matymai“
Drąsi, subtiliai provokuojanti, grakščiai balansuojanti ant ribos, ties kuria į vieną visumą susilieja menas ir seksualumas. O ir neabejotinai, tarsi pirmoji meilė – išsyk įtraukianti ir neleidžianti likti abejingam.
Tokia yra naujausia Lietuvos žurnalistų sąjungos, Lietuvos fotomenininkų sąjungos ir Lietuvos spaudos fotografų klubo nario Algimanto Barzdžiaus fotografijų paroda „Matymai“.
Įvairias autoriaus fotografijų parodas lankytojai gali pamatyti ne vien Lietuvos, bet ir užsienio ekspozicijų salėse.
Vis dėlto „Matymai“ – unikali paroda, kadangi ji – pirmoji, kurią fotomenininkas iš Kauno skyrė akto fotografijos žanrui.
„Žmogaus, o tuo labiau – moters kūnas jau savaime yra Dievo, o tai reiškia – ir meno kūrinys.
Negražių žmonių nėra – viskas priklauso tik nuo to, ar tą grožį atskleisti pavyksta.
Kartais tai pavyksta lengvai ir iškart, kartais – labai sunkiai, o būna, kad nepavyksta apskritai. Tačiau kuomet pavyksta – kodėl gi nepasidalinti tuo grožiu su kitais?“ – akto fotografijos žanrą pristato fotomenininkas A. Barzdžius.
Parodoje autorius kviečia pamatyti stulbinantį moters kūno grožį, kurio paslaptingumas yra toks stebuklingas, jog gali skleistis ir savo unikalią istoriją papasakoti tiek atokiame gamtos kampelyje, tiek judriame prospekte.
Susipažinti su akto fotografijos žanru fotomenininko A. Barzdžiaus kūrybos darbuose, tapusiuose debiutine „Matymų“ paroda, eksponuojamoje Alytaus Kultūros ir komunikacijos cento Parodų salėje (Pramonės g. 1A), kviečiame nuo spalio mėn. 9 d. iki spalio mėn. 31d. dienos.

Justina Šveikytė

Komentarai

komentarai(-ų)

Informacija

Data:
2019-10-11
Laikas:
17:30
Renginys kategorija:

Vieta

Alytaus kultūros centras
Pramonės g. 1B
Alytus,
Back to Top