Renginiai kraunami

« All Renginiai

Šiuolaikinio šokio spektaklis „Chimeros karoliai“

gruodžio 13 @ 18:30

„Chimeros karoliai“ – tai šiuolaikinio šokio spektaklis, atsigręžiantis į žmogaus būties problematiką, kalbantis apie kiekvieno patirtas ir kiekvienam artimas transformacijas. Spektaklyje penkios skirtingų patirčių ir amžiaus šokėjos įkūnija žmogaus kvintesenciją. Moterys lyg karolius veria savo troškimus ir iliuzijas, ant išgyventos patirties augina naują odą, taip kaupdamos išmintį ir tvirtybę.

Moterų kūnus deformuojantys Lauros Darbutaitės kostiumai bei subtilios Arūno Adomaičio sukurtos metalo konstrukcijos susijungus kartu su Airos choreografija bei Vlado Dieninio muzika nematoma paverčia matomu ir šokėjų kūnų pagalba kuria garsines skulptūras čia ir dabar.

Už įprastinės estetikos ribų išeinantis spektaklis – galimybė žiūrovui pasitikrinti, kiek jis tolerantiškas reiškiniams, nepatenkantiems į nusistovėjusius standartus.

Aira Naginevičiūtė – Lietuvos šiuolaikinio šokio choreografė, Lietuvos muzikos ir teatro akademijos docentė. 2013 m. A. Naginevičiūtė įkūrė šokio teatrą AIROS, debiutavusį spektakliu „Chimeros karoliai“. A. Naginevičiūtė – pirmoji Lietuvos šiuolaikinio šokio kūrėja, apdovanota aukščiausiu teatro apdovanojimu – Auksiniu scenos kryžiumi už spektaklio „Processus“ (2003) pastatymą. Auksiniams scenos kryžiams buvo nominuoti dar trys Airos Naginevičiūtės spektakliai „Nėščia tyla“ (2004), „Chimeros karoliai“ (2013) ir „Stiklo sodai“ (2015).

GRUODŽIO 13 d. 18:30 val.   ALYTAUS MIESTO TEATRAS, ALYTUS

Komentarai

komentarai(-ų)

Informacija

Data:
gruodžio 13
Laikas:
18:30

Vieta

Alytaus miesto teatras
Rotušės a. 2
Alytus,
Back to Top