Ričardas Vymeris – Svaras: „pas mane, nėra pinigų, žinokit…“

Prenumeruokite ir klausykite tinklalaidžių platformoseApple podcasts | Spotify | Google podcasts | RSS|Breaker| Castbox |Overcast | Pocket Casts | RadioPublic

Nieko sau, profesionalus pokerio žaidėjas! Nepaisant to, kad daugelis mūsų jau esame prakutę ir suvokiame, kad kortos nėra blogis, tačiau vis tiek, tokia profesija skamba mistiškai. Būtent šią sporto šaką atstovauja ir alytiškis Ričardas Vymeris. Taip taip, pokeris yra sportas ir nėra čia ko ginčytis. Visi atsimename klasikos kūrinius ir senelių pasakojimus, kaip kortomis dvarus pralošdavo, tačiau Ričardui tai kelia juoką. Jam tai negresia, nes jis turi būtinas tam savybes ir žino, kad spausti stabdį.

Ričardas Vymeris

Flirtas su kortomis Ričardo gyvenime prasidėjo seniai, tik tuomet jis nežaidė pokerio, pradžia buvo kortų žaidimas Svaras, iš kur atėjo ir jo pravardė. Ričardas juokauja, kad daug žmonių net nežino, koks jo tikrasis vardas, tiesiog, vadina Svaru. Iš čia ir roko grupės „Svaras 409“ pavadinimas, kurios siela yra spėkite kas? Taip tas pats Ričardas Vymeris. 

Į klausimą, kas yra pokeris, Ričardas atsako: „Pokeris kas yra? Pokeris yra viskas“. Trumpai ir aiškiai, ko dar gali norėti? Ričardas džiaugiasi, kad įgyvendino svajonę – ne tik dirba mylimą darbą, kuris kartu ir hobis, bet ir turi nemenkų pasiekimų šioje srityje. 

World Series of Poker žiedas

Šiemet Ričardas laimėjo „World Series of Poker“ žiedą. Ričardo galvoje sukasi planas laimėti ir apyrankę. Palinkėkime jam to!

Svaras – paprastumu išsiskiriantis pašnekovas, jokios arogancijos, jokio maivymosi, paprasta kalba ir daug įdomios informacijos. 

Paklaustas, ar sėda už pokerio stalo tik visiškai blaivus, ar leidžia sau ir viskio taurę prie kortų. Ričardas be jokių skrupulų atsako, kad mėgsta gurkštelėti vieną kitą gurkšnį ugninio gėrimo. Ir patikėkite, kaip tai maloniai skamba šiais blaivybės ir sveikos gyvensenos laikais. 

Norite sužinoti, koks Ričardo bankrolas? O gal domina, kada grupė „Svaras 409“ išleido pirmąjį albumą? Kokios savybės būtinos profesionaliam pokerio žaidėjui? Šį tą apie blefavimą? Kokia didžiausias sumas Ričardo akyse yra pralošę žmonės? Kaip į vyro gyvenimą su kortomis žiūri Svaro žmona? Tiesiog, perklausykite „Papasakok man“ podcasto epizodą ir gausite atsakymus į visus klausimus.

Ričardas Vymeris

„Papasakok man“ laida dalinai finansuojama Spaudos, radijo ir televizijos rėmimo fondo.

Komentarai

komentarai(-ų)