„Rondo“ Alytuje jau vasario 14-ąją!!! Kviečiame pasiklausyti pokalbio su Aleksandru Ivanausku-Fara!

Kai, vasariui įpusėjus, Šv. Valentino diena pabeldžia į duris, norisi kažko ypatingo, tiesa? Gal vakarienės, gal kelionės, gal tiesiog buvimo kartu… o gal gero koncerto? Jeigu taip, vasario 14-oji tikrai bus šauni, nes į Alytų atkeliauja legendinė grupė „Rondo“, su didele komanda profesionalių muzikantų! Apie tai „FM99“ eteryje kalbėjome su Aleksandru Ivanausku-Fara, – pasiklausykite!

„Po sėkmingų pasirodymų pagrindinėse Lietuvos arenose didžiuosius 2018-ųjų koncertus pradedame išskirtiniu vasario 14-osios pasimatymu Alytaus arenoje, čia su savo muzikos mylėtojais dalinsimės šventiniais sveikinimais ir jubiliejine programa“ (Aleksandras Ivanauskas-Fara).

„Rondo“ vasario 14-ąją į Alytų atkeliauja su gausia profesionalių muzikantų komanda (nuotr. iš asmeninio „Rondo“ archyvo)

Ankstesniais laikais per vieną sezoną Alytuje, tiesa, mažesnėse erdvėse, „Rondo“ yra koncertavę ir daugiau nei po 10 kartų. Šįkart visus lietuviškos ir šiaip geros bei labai geros muzikos mylėtojus suburs vienintelis jubiliejinis pasirodymas didžiausioje Pietų Lietuvos arenoje!

Didžiausios arenos, pripildytos gyvenimo džiaugsmo, nuostabių prisiminimų ir populiariausių dainų, kurias gyvai atliks grupė „Rondo“ ir geriausi kviestiniai muzikantai, – jeigu tokios šventės reikėjo laukti kelis dešimtmečius, tai lapkritį ji pagaliau ateis. Solidų asmeninį jubiliejų Aleksandras Ivanauskas-Fara ketina atšvęsti ne tik su savo grupe, bet su visa Lietuva.

Nors Aleksandrui ir „Rondo“ šalies arenos – ne naujiena, jose jau yra grota ne sykį ir ne dešimt, šis turas – rimtas iššūkis. „Nors pirmiausia, turbūt, iššūkis – ne arena, o 60 metų. Juk tiek metų būna vieną kartą gyvenime. Nežinai, kiek tų arenų dar likę“, – juokiasi Fara, kartu švenčiantis ir 45 metų scenoje sukaktį. Būdamas vos 15-os jis jau vedė šokius Kaune ir grojo moksleivių estradiniame ansamblyje!

Iš savo turtingo sceninio bagažo net 32 metus A. Ivanauskas praleido su „Rondo“. „Atidaviau šitai grupei visą savo jaunystę, visą grožį, visus plaukus. Svorio priaugau! Puikios sceninės formos Aleksandrui prireiks, nes programoje, kurią jau suplanavo – visų laikų geriausi „Rondo“ hitai, scenos draugų dainos ir dar keletas kūrinių iš būsimojo grupės albumo, kuris turėtų pasirodyti turo pradžioje.

Per daugiau nei 30 metų, praleistų su „Rondo“, A. Ivanauskas spėjo apvažiuoti visą pasaulį. Jie koncertavo JAV, Kanadoje, ne vieną kartą sugrojo Airijoje, Anglijoje, Norvegijoje, Danijoje, pusmetį buvo nuleidę inkarą Jungtiniuose Arabų Emyratuose. Gastrolės per Lietuvą irgi buvo begalinės. „Jei per mėnesį namuose praleisdavai savaitę, tai jau neblogai… Per tą laiką užaugo mano trys vaikai. Kai ką spėjau pamatyti augantį, kai ko – ir nelabai. Bet dabar labai gerai matau, kaip auga mano keturi anūkai“, – sako Fara.

Lietuvos muzikos pasaulyje per tą laiką sužibo ne viena žvaigždė, atsirado nemažai įdomių grupių, tačiau „Rondo“ išlaiko tvirčiausias pozicijas: jų trokšta ir abiturientai, rengiantys ambicingos apimties šimtadienius, ir miestų šventės, ir įvairiausio dydžio koncertų salės. „Net sunku būtų suformuluoti, kokio amžiaus yra mūsų klausytojai, juk į koncertus su tėvais ateina ir 7-mečiai, kurie mintinai traukia visas dainas“, – juokiasi „Rondo“ lyderis.

 

Komentarai

komentarai(-ų)