Rotušės aikštę Alytuje jau puošia „FM99 kalėdinių eglučių parkas“!

 

Radijo stoties „FM99“ iniciatyva jau 4 metus Alytaus Rotušės aikštę puošia „Kalėdinių eglučių parkas“. Jau ne kartą įrodėte, kokie kūrybingi esate, todėl nesustokite ir „Kalėdinių eglučių parką“ kurkime ir toliau. O šiuo metu mūsų parke yra jau 10 eglučių. Kviečiame balsuoti už jas ir išrinkti pačias gražiausias.

Balsuokite už gražiausią „FM99 kalėdinių eglučių parko“ puošmeną:

Peržiūrėti rezultatus

Radijo stotis „FM99“ ir akcijos partneris „LITGRID“  kviečia Alytaus miesto bendruomenes, bendrijas, organizacijas, švietimo įstaigas, įmones ir Jus sukurti kalėdinę eglutę bei šventiniu laikotarpiu ją „įkurdinti“ „Kalėdinių eglučių parke“ Rotušės aikštėje. Eglutės gali būti pačių įvairiausių formų ir dydžių  – pasitelkite visą savo fantaziją! Jūsų sukurti eglučių papuošimai ir šventiniai žiburiai skleis kalėdinę dvasią visiems alytiškiams ir miesto svečiams.

Alytaus Likiškėlių progimnazija

Svarbu! Eglučių parke Alytaus teatro prieigose bus užtikrintas elektros energijos tiekimas. Taip pat pasirūpinkite, jog būtų galima atpažinti, jog būtent Jūs sukūrėte šią eglutę.

Raja Tattoo salonas

Eglutes statome iki gruodžio 20 dienos! Atnešę eglutę į Rotušės aikštę susisiekite su FM99 redakcija telefonu  (8315)77711 arba el.paštu reklama@fm99.lt Labai norime su Jumis pabendrauti ir nusifotografuoti.

Jomajukas

Eglutėmis bus galima grožėtis Rotušės aikštėje, www.fm99.lt bei radijo stoties „FM99“ socialinių tinklų Facebook  ir Instagram paskyrose. Gražiausios, originaliausios eglutės neliks be dovanų! Dvi eglutės bus apdovanotos radijo stoties „FM99“ bei akcijos partnerio „Litgrid“ ir įsteigtomis dovanomis. Vieną eglutę išrinks gyventojai, balsuodami „FM99“ internetinėje svetainėje www.fm99.lt, o kitą akcijos organizatorių sudaryta komisija.

Suvalkų miestas

Monaghano miestas

Opolės miestas

Kremenčuko miestas

Gižycko miestas

 

Vėtrija

 

Žali sprendimai

 

Baltoji rožė

 

Dzūkijos vandenys

 

Antriteksa

 

Zonta

Kalėdoms ruoštis kartu daug smagiau!

P.S.  Kalėdos be politikos ir politinės reklamos 🙂

Komentarai

komentarai(-ų)