Savaitgalį Alytuje Europos sportinio ėjimo taurės fiesta!

 

Alytaus sportinio ėjimo festivalis,  skaičiuojantis jau  45   metus, matė ne vieną olimpinį,  pasaulio, Europos čempioną  bei rekordininką iš 46 užsienio valstybių. Ne veltui visos veiklos  įvertinimas – suteikta garbė organizuoti Europos sportinio ėjimo taurės varžybas 2019 m. Alytuje.

Plačiau apie laukiančią sportinio ėjimo šventę dzūkijos sostinėje radijos stoties „FM99“ studijoje kalbėjomės su Lietuvos sportinio ėjimo federacijos prezident, treneriu Kastyčiu Paviloniu.

Lietuvos sportinio ėjimo federacijos prezidentas, treneris Kastytis Pavilonis be skrybelės neįsivaizduojamas

Šiais metais minėsime atmintinas datas. Prieš 30 metų, 1989 metais mes pirmieji šalyje, tarp visų sporto šakų įkūrėme nepriklausomą sporto organizaciją – Lietuvos sportinio ėjimo asociaciją, kurios  vadovas, pirmą kartą įteisintas  prezidento statusu.

Asociacijos veikloje vienas iš uždavinių buvo Lietuvos sportinio ėjimo šalyje  ir užsienyje viešinimas. Šis jubiliejinis,sportinio ėjimo  pasaulyje analogų  neturintis, jau 30 tas „ Lietuvos ėjikas“ leidinys, kaip visuomet bus  laukiamas., pasižymintis didelės apimties   informacine medžiaga, puikiai iliustruotas varžybų akimirkomis.

Europos sportinio ėjimo taurės varžybos 2019 m. Alytuje.

Rudenį, po pasaulio čempionato karštajame  Katare, kur tikimės greitų mūsų ėjikų žingsnių, susirinkę į mūsų sporto rungties jubiliejinę šventę, prisiminsime sportininkus ir trenerius, teisėjus ir mokslininkus, aktyvą ir rėmėjus, be visų  kurių būtų neįmanomas sportinis ėjimas šalyje.

Linkime, kad sekantis šimtmetis būtų prasmingas, papuoštas naujomis pergalėmis, naujais rekordas, skambėtų mūsų himnas visuose planetos kampeliuose.

Europos sportinio ėjimo taurės varžybas 2019 m. Alytuje.

Gegužės 17–19 d. Alytuje dėl vyksiančių Europos sportinio ėjimo taurės varžybų nuo gegužės 17 dienos 12 val. iki 19 dienos 20 val. bus ribojamas viešojo transporto eismas Pulko ir Jotvingių gatvėmis.

Svarbiausi pakitimai:

· Autobusai 1, 1A, 3, 8, 8U, kursuojantys iš / į / pro AB „Dainava“, 11 autobuso maršrutas iš/į Lelijų g. ir autobusai 4, 4A, 6, 7A, 10, kursuojantys iš / į / pro Pirmąjį Alytų, nevažiuos pro autobuso stoteles „Sodra“, Miesto sodas, A. Ramanausko-Vanago gimnazija, Laidojimo namai, Aušros g., Amatų mokykla ir Kolegija. Tvarkaraščiai nebus keičiami.

· Autobusai, kursuojantys iš / į / pro AB „Dainava“, vietoje uždarytų Jotvingių ir Pulko gatvių atkarpų kursuos Rūtų ir Suvalkų gatvėmis.

· 11 autobusas vietoje uždarytų gatvių atkarpų kursuos Margio, Rūtų ir Suvalkų gatvėmis.

· Autobusai, kursuojantys iš / į / pro Pirmąjį Alytų, vietoje uždarytos Jotvingių gatvės atkarpos važiuos Ligoninės ir Tvirtovės gatvėmis.

·  Visi autobusai, kurie įprastai kursuoja pro stotelę „Sodra“, bei papildomas autobusas 1A užvažiuos į Jotvingių turgaus aikštelę prie PC „Avitela“ įlaipinti ir išlaipinti keleivių.

Keleivių, vykstančių iš / į / pro AB „Dainava“, Užupių kapinių ir Pirmojo Alytaus puses, prašytume vadovautis tos krypties, į kurią ketina vykti, „Sodros“ stotelės tvarkaraščiu. Arba vadovautis artimiausiai esančios autobusų stotelės tvarkaraščiu, laiką koreguojant keliomis minutėmis, t. y. pridedant arba atimant kelias minutes, priklausomai nuo to, į kurią pusę ketinama vykti, bei gretimos stotelės nuotolį.

Atkreipiame keleivių dėmesį į tai, kad dėl pasikeitusios autobusų maršrutų važiavimo trasos, viešasis transportas gali vėluoti, nukrypti nuo autobusų stotelėse bei internete nurodytų tvarkaraščių.

 Atsiprašome už laikinus nepatogumus.

Dėl išsamesnės informacijos prašome kreiptis mob. tel. 8 685 61 670 arba el. paštu transportas@alytus.lt.

– Apie maršrutų aptarnavimo pažeidimus prašytume pranešti Alytaus miesto savivaldybės administracijos Viešosios tvarkos skyriui tel. (8 315) 55 128 arba el. paštu viesojitvarka@alytus.lt.

– Dėl vairuotojų aptarnavimo pažeidimų prašytume informuoti vežėją – UAB „Kautra“ mob. tel. 8 617 68 467 arba el. paštu alytus@kautra.lt.

– Daugiau informacijos apie Alytaus viešąjį transportą rasite https://www.alytausinfrastruktura.lt, svetainės skiltyje „Viešasis transportas“.

Europos sportinio ėjimo taurės varžybas 2019 m. Alytuje.

Komentarai

komentarai(-ų)