„Savaitgalio afiša“ – gražiausi žodžiai ir melodijos mamoms!

 

Gegužės 3 d. – Penktadienis

19 val. Alytaus miesto teatro didžiojoje salėje Ramūno ir Aušros Difartų koncertas  „Pavasario įkvėpti. Gražiausi duetai“, kur klausytojai programoje išgirs gražiausius, laiko patikrintus pop-rock muzikos hitus. Bilietų kainos 11,98–16,20 Eur. Bilietus platina www.bilietai.lt

Geriausių pasaulinių pop – rock hitų programa Alytaus miesto teatre

21 val. “Druskininkų kolonadoje” improvizacijos akordeonu su Andriumi Mikša. Vakaro metu skambės įvairaus žanro muzika nuo lengvos akordeonu atliekamos retro, prancūziškos iki džiazinės bei pramoginės-populiariosios muzikos. Įėjimas nemokamas.

Andrius Mikša

23 val. Naktiniame klube „Amigo”, Naujoji gatvė 50, Alytus, grupės “Biplan“ albumo „Nuo nulio iki mėnulio“ pristatymo koncertas.

Grupė „Biplan“

Visų puikiai pažįstama ir mylima grupė „Biplan“ šį savaitgalį užbaigs naujausio albumo pristatymo turą „Nuo nulio iki mėnulio“. Paskutinis pasirodymas įvyks rytoj, gegužės 3 dieną, Alytuje. Grupė jau pasirodė Kaune, Druskininkuose, Palangoje ir Vilniuje, kur savo gerbėjams surengė ypatingus koncertus. Juose grupė atlieka beveik visus kūrinius iš savo naujausio albumo „Nuo nulio iki mėnulio“ ir didžiausius savo hitus. Praėjusį šeštadienį Vilniuje gyvos muzikos klube „Tamsta“ vykusiame koncerte „Biplan“ ant scenos pakvietė dainininkę Jurgą ir kartu pirmą kartą gyvai
atliko savo bendrai sukurtą dainą „Į taikinį“. Grupės lyderis Maksas Melman džiaugėsi, kad Jurga šiai dainai ir koncertui suteikė moteriškos šilumos ir jautrumo. Koncerto Vilniuje metu prie grupės kelioms dainoms taip pat prisijungė grupės bosisto Sergejaus Savčenko sūnus Andrius Savčenko. Jaunasis muzikantas grojo klavišais ir kartu su „biplanais“ atliko dainas „Vakar“, „Ketvirtadienis“, „Šypsenos“ ir „Labas rytas“.
Savo penktą ir finalinį turo „Nuo nulio iki mėnulio“ koncertą grupė sugros jau šį penktadienį, gegužės 3 dieną, Alytuje, naktiniame klube „Amigo“. Šiandien „Biplan“ dalinasi koncerto Vilniuje ištrauka – naujausiame grupės albume skambančia daina „Hey, Mam“, kuria ir pradeda turo koncertus.

Grupė „Biplan“

 

Gegužės 4 d. – Šeštadienis

11 – 16 val. Alytaus jaunimo parke šeimų šventė „Alytus–viena šeima“.

Šeimų šventė „Alytus–viena šeima“.

11 val. Alytaus miesto teatre spektaklis vaikams „Ežiukas rūke“pagal S. Kozlovo to paties pavadinimo pasaką. Rež. A. Kavaliauskaitė. Mažoji salė.Bilieto kaina 3 Eur. Bilietus platina teatro kasa ir www.tiketa.lt

Spektaklis vaikams „Ežiukas rūke“

12 val. Alytaus miesto teatro Lėlių kambaryje mažųjų laukia spektaklis „Raudonkepuraitė ir vilkas“ pagal Š. Pero. Spektaklio režisierė, pjesės autorė ir dailininkė L. Skruibienė. Bilieto kaina 3 Eur.

Spektaklis vaikams „Raudonkepuraitė ir vilkas“

14 val. Alytaus miesto teatro mažojoje salėje „Jotvainių“koncertas Motinos dienai paminėti. Įėjimas laisvas

17.20 val. Alytaus sporto ir rekreacijos centre “Bet-Safe LKL” kovos. Susitinka Alytaus “Dzūkija” – Utenos “Juventus”.

19 val. Birštono kurhauze Ievos Zasimauskaitės ir styginių kvarteto koncertinio turo pasirodymas „Aš galiu skrist“.

21 val. “Druskininkų kolonadoje” Baiba ir grupė su programa „80s live“

Baiba ir grupė

Gegužės 5 d. – Sekmadienis

18 val. Alytaus kultūros ir komunikacijos centre grupės „Studija“gyvo garso koncertas, skirtas Motinos dienai.Bilietų kainos 9–15 Eur.

40 metų jubiliejų švenčianti grupė pristato naują albumą ir atvykstą į Alytaus miestą.

Kino teatre „Dainava“:

  • 13 val. Filmas visai šeimai “Didžioji kelionė “
  • 15.30 val. Romantinė drama “Trys žingsniai iki tavęs”
  • 18 val. Komedija „Be šansų“
  • 20.30 val. Veiksmo nuotykių fantastinis filmas “Keršytojai: Pabaiga”

Veiksmo nuotykių fantastinis filmas “Keršytojai: Pabaiga”

Komentarai

komentarai(-ų)