„Savaitgalio afiša“ – kur praleisite pirmajį pavasario savaitgalį?

 

Kovo 1 d. – Penktadienis

18 val. Alytaus miesto teatre „Lemon Joy“ savo gerbėjus kviečia į šventinį dvidešimt penktojo gimtadienio koncertą „LEMON JOY 25“. Per savo gyvavimą „Lemon Joy“ išleido septynis studijinius albumus – „Glostyk“ (1996), „Super“ (1998), „Mylėt tave taip beprotiška ir keista“ (1999), „REstart“ (2001), „1210“ (2006), „Stebuklas“ (2011) ir „Willkommen“ (2016).

Iš šių albumų į vieną šventinę programą atrinkę geriausias savo dainas, „Lemon Joy“ muzikantai, vedami savo charizmatiško vokalisto Igorio Kofo gerbėjams padovanos nepamirštamus įspūdžius.

„LEMON JOY 25“

18.30 val. Alytaus kultūros ir komunikacijos centre Nerijos koncertas ,,O, KAIP BĖGA METAI“. Išgirdę ansamblio pavadinimą  „NERIJA“, daugelis suklūsta: o koks gi šiandien legendinis „Nerijos“ ansamblis?

Ogi toks kaip ir anuomet! Tie patys muzikantai, tos pačios dainos! Jau nuo „Nerijos“ egzistavimo pradžios būdavo labai kruopščiai ir atsakingai apgalvojamas repertuaras. Todėl ir šiandien: kuri daina beskambėtų – ji yra žinoma ir mylima.

Mieli puikių dainų – arba „Nerijos“ – gerbėjai, nepraleiskite progos  kovo 1 d. 18.30 val. Alytaus kultūros ir komunikacijos centre praleisti puikaus vakaro. Ateikit, pamatykit, atpažinkit – tai ilgamečiai „NERIJOS“ muzikantai ir dalyviai

21 val. Druskininkų kolonadoje pianistas Robertas Šiurys. Robertas Šiurys atliks muzikinius kūrinius, nuo gerai žinomų kino, pop šlagerių iki subtilių klasikinių kūrinių. Pianisto repertuare dominuoja Vakarų Europos ir rusų klasikos bei romantizmo opusai.

Pianistas Robertas Šiurys

Kovo 2 d. – Šeštadienis

11 val. ir 12.30 Alytaus miesto teatre gyvai garsinama ir vaikų iliustracijomis animuojama pasaka pagal Eduardo Mieželaičio poemą „Zuikis Puikis“.„Ką tik buvo sušauktas skubus Zuikių susirinkimas. Visas miškas ūžė ne tik nuo dienos linksmybių, bet ir bičių avilį menančio zuikių dūzgesio. Zuikių mintys dūzgė, dūzgė, kol sudūzgė štai ką:
– Bičiuliai, mūsų miške tikrai trūksta dūzgesio!

Kaip sekėsi zuikiams miške kurti dūzgesį sužinosite apsilankę Alytaus miesto teatro spektaklyje “Zuikis Puikis”.

„ZUIKIS PUIKIS“

12 val. “MULTIGYN“ moterų lygos B diviziono krepšinio varžybos: Alytaus „RKL-GUT.LT” susitinka su Vilniaus „Kibirkštis-VKM” komanda.

13 val. Kviečiame į Alytaus kraštotyros muziejuje vyksiančias kaukių dirbtuvėles. Mokslininkai sako, kad kaukė vienas svarbiausių šios šventės atributų, po ja nuo piktųjų jėgų slepiamas veidas, o kaukes dėvintiems žmonėms, Užgavėnių persirengėliams, vaizduojantiems anapusinio pasaulio būtybes, priskiriamos netgi magiškos savybės, per šventę užtikrinančios sėkmingą bendruomenės ir ją supančio pasaulio atgimimą. Kaukės dažniausiai gamintos iš medžio, kailio, popieriaus, kartono ir kitų medžiagų. Dažna Užgavėnių kaukė būna didele nosimi, kreivais dantimis, žvairomis akimis, tačiau kad ir pati baisiausia, ji visada šypsosi!

Popietė šeimoms „Užgavėnių kaukės“

14 val. Nesvarbu, koks bus oras Užgavėnių metu, jeigu jas švęsite Druskininkuose – tikrai nesušalsite! Šeštadienį, 14 val. Druskininkuose Pramogų aikštėje organizuojamos  „Užgavėnių dūzgės 2019“, į kurių šurmulį visi kviečiami įsilieti. Dalyviai ir žiūrovai gales pasijusti savotiško liaudies teatro dalimi, kuriame išjuokiama daugelis gyvenamojo meto negerovių, vyksta apeigos, turinčios išvaryti žiemos demonus ir pažadinti iš miego šalčio sukaustytą žemę, suteikti jai derlingumo galią.

18 val. Alytaus miesto teatre Ilonos Balsytės ir Martyno Kuliavos teatralizuotų muzikinių miniatūrų koncertas „Svajonių gatvės“. Du išskirtinio jautrumo ir talento menininkai – aktorė Ilona Balsytė ir gitaros virtuozas Martynas Kuliavas kviečia į klausytojų jau pamėgtą teatralizuotų muzikinių miniatūrų koncertą, kuris padės gyvai susitikti su žinomais artistais bei smagiai praleisti laiką. Čia klausytojai galės pasimėgauti nuostabia muzika, pasijuokti iš kurioziškų herojų situacijų, pasižiūrėti į gyvenimą šviesiausiomis ir jautriausiomis spalvomis.

„Svajonių gatvės“ – tai istorija apie vienišą žmogų – muzikantą, kuris gyvena savo uždarame pasaulyje, o už lango verdantis gyvenimas įsiveržia pas jį su visomis emocijomis, rūpesčiais, meile ir pykčiu, liūdesiu ir džiaugsmu.

Ilonos Balsytės ir Martyno Kuliavos teatralizuotų muzikinių miniatūrų koncertas „Svajonių gatvės“

18 val. Alytaus kultūros ir komunikacijos centre „Domino“ teatro miuziklas „Paryžiaus katedra“. Legendinė „Paryžiaus katedra“ šiemet grįžta į didžiąsias Lietuvos scenas.

Miuziklas „Paryžiaus katedra“ sukurtas pagal klasikos vertybe tapusio Viktoro Hugo romaną, išleistą 1831 m. Tai istorija apie meilės ir aistros draskomą jaunos čigonės Esmeraldos širdį, apie blogio ir gėrio kovą, apie rūpestį ir atsidavimą, puikybės ir dorovės akistatą. Esmeraldos likimas tragiškas, tačiau amžina meilė ir tyri jausmai jai kuproto varpininko Kvazimodo širdyje išlieka rusenti iki gyvenimo pabaigos.

Keletas įdomių faktų apie miuziklą:

– 2018 metais miuziklas švęs dvidešimtmetį. Pirmą kartą 1998 m. jis buvo parodytas „Palais de Congrès“ rūmuose Paryžiuje;

– Įrašytas į Gineso rekordų knygą kaip labiausiai perkamas miuziklas – vien tik prancūziškai kalbančiose šalyse buvo parduota apie 7 milijonus įrašų vienetų;

– Pagrindinis šio kūrinio singlas „Belle“ (liet. „Graži“) , užėmęs prancūzų muzikos „Top 10“ pirmą vietą, laikėsi ten net 33 savaites ir buvo pripažintas pačia gražiausia daina, sukurta per 50 metų;

– Muziką sukūrė vienas garsiausių Prancūzijos kompozitorių ir atlikėjų Ričardas Kočiantė (Richard Cocciante);

– Tai vienas sėkmingiausių miuziklų, kuris buvo parodytas 20 šalių, surengta virš 4300 pasirodymų, o jį matė virš 11 milijonų žmonių;

– Miuziklas išverstas į 8 kalbas.

21 val. Druskininkų kolonadoje legendinė grupė “RONDO”.

Senoji geroji rokenrolo dvasia ir nepakartojamas šokių vakaras visiems, mylintiems gyvą grupės „Rondo” atliekamą muziką. Grupės „Rondo“ dainas „Eglė mano sesė“, „Laukų gėlė“, „Pelenė“, „Palauk sustok“, „Sudie Eliza“, „Rytas perone“ ir daugelį kitų šiandien kartu su grupe dainuoja daugiatūkstantinės žiūrovų minios įvairiuose Lietuvos miestuose.

Grupė „Rondo“

Kino teatre „Dainava“:

  • 13 val. Filmas visai šeimai “Snieguotos lenktynės”
  • 15.30 val. Veiksmo, nuotykių filmas “Arktis. Įkalinti ledynuose”
  • 18 val. Kriminalinė drama “Pasmerkti. Kauno romanas”
  • 20.30 val. Siaubo filmas “Kiaurymė”

 

 

Komentarai

komentarai(-ų)