„Savaitgalio afiša“ – nuo parodos iš raidės D iki tarptautinio festivalio „Kalbame šokiu“

 

Šis savaitgalis tikrai ypatingas – neįmanoma pasakyti, kad nėra ką veikti, nes reikia itin kruopščiai suplanuoti laiką, norint dalyvauti ir pamatyti: parodos,  švarinimo akcija, šokio festivalis, narcizų jūra, džiazas, bliuzas,  mugė- šventė, koncertai, knygos pristatymai, edukacijos ir…. paklausykit patys

Penktadienį:

16 val. Alytaus miesto teatro mažojoje galerijoje atidaroma paroda „XIV LDUD paroda iš raidės D“.

16 val. – Alytaus muzikos mokykloje koncertuos ir pianistė Alvyda Zdanevičiūtė. Alvyda studijuoja Hanoverio Aukštojoje muzikos, teatro ir medijos mokykloje Vokietijoje.  Kaip solistė ir kamerinių ansamblių narė Alvyda yra grojusi įvairiuose Vokietijos miestuose: Hanoveryje, Liubeke, Giotingene, Hasselburge, Bad Oldesloje, Walsrodėje, Hermannsburge, Kaselyje, Einbecke, Bordesholme, Braunlagėje ir kituose.

18 val. Alytaus miesto teatre Rygos Jāzepo Medinio 1-osios muzikos mokyklos moksleivių kamerinio orkestro ARMONICO  ir Alytaus Muzikos mokyklos simfoninio orkestro „Svajonė“ koncertas.

Orkestras „Svajonė“

Visą savaitgalį  Druskininkai kviečia į Narcizų žydėjimo šventę, kur  220 tūkstančių narcizų jau skleidžia žiedus.  Vijūnėlės parke skleidžiasi ir 20 japoniškų sakurų.  Balta narcizų jūra – įspūdingas reginys, kuriuo pasigrožėti ir įsiamžinti skuba ir druskininkiečiai, ir svečiai iš visos Lietuvos bei užsienio.  Praeivius džiugins skambanti gyva muzika, poezija, teatro artistų pasirodymai, XIX amžiaus epochos kostiumais apsirengę aktoriai.

20 val.  Alytaus miesto teatro galerijoje visus kviečia Bliuzo vakaras.

21 val. Druskininkų „Kolonadoje“ solo saksofonu – Tomas Čiukauskas. Jaukus ir romantiškas vakaras, kupinas subtilaus ir aksominio saksofono tembro. Soliniame saksofonininko Tomo Čiukausko koncerte skambės autorinės kompozicijos bei originaliai interpretuoti pop ir džiazo muzikos standartai.

Šeštadienį

10 val . – Jungtis savo mieste kviečia jubiliejinė 10-oji akcij gamtos švarinimo akcija „Darom“.

11 val.  Alytaus miesto teatre spektaklis vaikams „Ežiukas rūke“. Režisierė Andra Kavaliauskaitė.

12 val.  Alytaus lėlių kambaryje „Aitvaras“ kviečia į spektaklį „Mikė Pūkuotukas“.

13 val.  Alytuje Anzelmo Matučio muziejuje popietė – kaligrafijos pamoka „Sveikinimas mamai“

15 val.  Alytaus miesto teatro mažojoje salėje Senjorų klubas „Labas pavakarys“ kviečia visus į Atvelykio šventę.

18 val. Alytaus kultūros ir komunikacijos centre tarptautinis šiuolaikinio šiokio festivalis „Kalbame šokiu 2017“  ir 15-asis šokio studijos „Aušrinė“ gimtadienis. „Klasika yra tada, kai kalbi ne apie konkretų laikmetį, o apie jausmus. Tai amžina… Lai muzikos garsai, jausmai ir šokis sujungia mus!“, – sako vadovė Aušra Saulevičiūtė. Festivalyje – geriausi Lietuvos ir užsienio šokėjai bei  atlikėjai. Sulauksime svečių iš Pietų Afrikos, Vokietijos, Norvegijos, Lenkijos, Baltarusijos ir Lietuvos.

 21 val. Druskininkuose klube „Kolonada“ vakaro scena spinduliuos nuoširdumu ir jautrumu, nes  jaukią atmosferą čia kurs charizmatiškoji vokalistė Indraya. Muzika džiugins spalvomis ir šviesiomis improvizacijomis.

Sekmadienį

12 val.  AKKC Atvelykio šventė. Klaipėdos Mažojo jaunimo teatro spektaklis visai šeimai ,,Stebuklinga spanguolė“.

13 val.  AKKC  Vaikų Velykėlės– edukaciniai užsiėmimai su japoniškais konstruktoriais, piešimas ant veidų, velykinių rankdarbių gamyba ir A. Butkevičienės knygos „Mano vegetariška virtuvė“ pristatymas.

14.30 val.   AKKC Liaudies dainų ir šokių ansamblio ,,Dainava“ koncertas.

Komentarai

komentarai(-ų)