Seimo rinkimuose padaryta tik pusė darbo: lemiama kova II turo kandidatų debatuose Alytaus apygardoje

Seimo rinkimų I ture savo balso likimo valiai nepaliko beveik pusė Lietuvos rinkėjų! Tačiau padaryta tik pusė darbo – lemiama kova laukia II Seimo rinkimų ture, kuriame varžysis du daugiausiai balsų surinkę kandidatai.

Kad galutinį sprendimą priimti būtų lengviau, nešališkas politikos stebėsenos tinklas „Žinau, ką renku“ organizuoja Alytaus vienmandatės apygardos II turo kandidatų į Seimą debatus. Debatai vyks  spalio 16 d., penktadienį, 18 val., Alytaus miesto teatro didžiojoje salėje. Debatuose dalyvaus abu į II turą patekę kandidatai Vytautas Bakas ir Povilas Labukas. Debatus moderuos Darius Verseckas.

„Antro rinkimų turo metu sumažėja ne tik pretenduojančiųjų į Seimo nario kėdę, bet ir rinkėjų aktyvumas. Tačiau būtent šis turas yra lemtingas. Todėl metas apsispręsti ir spalio 25 dieną į balsadėžę mesti savo kozirį, kad artėjančius 4 metus nesigailėtume likę su juokdariu. Visos kortos – mūsų rankose.”, – sako tinklo savanorė Vakarė Saulėnaitė.

Debatuose kandidatai į Seimą diskutuos aktualiomis nacionalinės ir regioninės politikos temomis, atsakys į rinkėjų klausimus, detalizuos savo prieš I rinkimų turą duotus pažadus.

Žinau, ką renku – tai nešališkas politikos stebėsenos tinklas, kuris vykdo priešrinkiminę stebėseną nuo 2014 metų, siekdamas, kad rinkėjai aktyviai ir sąmoningai dalyvautų rinkimuose bei sustiprėtų informuotas dialogas tarp politikų ir rinkėjų. Tuo tikslu organizuojame priešrinkiminius debatus. Taip pat turime internetinę politikos stebėsenos platformą https://www.zinaukarenku.lt/ , kurioje kviečiame rinkėjus užduoti klausimus politikams! Tinklo Seimo rinkimų veiklų organizavimas bendrai finansuojamas pagal Europos Sąjungos programą „Erasmus+

Komentarai

komentarai(-ų)