Septintą dieną situacija Alytaus gaisravietėje gerėja

Alytaus miesto savivaldybė praneša, kad gaisravietėje situacija gerėja! Speciali technika labai padeda ugniagesiams užgesinti smilkstančius ir šiek tiek rusenančius perkasamus degėsius. Tikimasi, kad šiandien gaisras bus užgesintas. Apie dabartinę situaciją Alytuje FM99 pasakojo sveikatos apsaugos viceministras Algirdas Šešelgis ir PAGD direktoriaus pavaduotojas Mindaugas Kanapickas:

 

 

Foto Artūras Mažeika

Tuo tarpu dėl oro taršos po gaisro padangų perdirbimo gamykloje Alytuje į medikus kreipėsi aštuoni žmonės, pranešė sveikatos apsaugos viceministras Algirdas Šešelgis. Jis pabrėžė, kad galutinės išvados, jog asmenys blogai pasijuto būtent dėl gaisro padarinių, nėra. Šią informaciją per Seimo Sveikatos apsaugos komiteto posėdį patvirtino ir Alytaus miesto vicemerė Jurgita Šukevičienė.

Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamento direktoriaus pavaduotojas Mindaugas Kanapickas teigė, kad medikų pagalbos prireikė keturiems gaisravietėje dirbusiems ugniagesiams. Trims iš jų nustatytas nuovargis, vienas paskiepytas nuo stabligės, nes dirbdamas įsidrėskė koją.

Foto Artūras Mažeika

Komentarai

komentarai(-ų)