Šeštadienį alytiškiai laukiami Uodo šeimos turgelyje

Šį šeštadienį, gegužės 20 dieną Uodas lankysis Alytuje, todėl visus alytiškius kviečia į pasimatymą – paskutinį šio sezono Uodo šeimos turgelį Alytaus arenos cokoliniame aukšte.

Alytus_

Šeštadienį visos šeimos laukiamos Alytaus sporto ir rekreacijos centre (organizatorių nuotr.)

„Uodo Šeimos turgelis“ – tai socialinis, atsakingą vartojimą skatinantis renginys, paremtas šeimų bendradarbiavimo idėja. Čia jos gali pirkti, parduoti, mainyti savo šeimos daiktus, bendrauti, pramogauti ir smagiai leisti laiką.

Pasak organizatorių, šis turgelis bus ypač gausus. Turgelyje rasite tiek dėvėtų, tiek naujų drabužių sau ir savo vaikučiams, avalynės, žaislų ir kitų daiktų vaikams, smulkmenų namams, prekių grožiui ir sveikatai, rankdarbių ir daug kitų naudingų dalykų!

6-16metų vaikams prekybos vietos nemokamos. Atveskite savo vaikus prekiauti, suteikite jiems, savarankiškumo, skatinkite verslumą ir pasitikėjimo savimi jausmą. Norinčius prekiauti organizatoriai kviečia registruotis prekybai tinklapyje: www.seimosturgelis.lt, tuštinti savo spintas ir atvykti smagiam ir naudingam laikui. Įėjimas į renginį nemokamas.

 

Komentarai

komentarai(-ų)