Šeštadienį Varėnoje – supertaurės varžybos

Rugsėjo 20 dieną (šeštadienį) pirmą kartą Lietuvos rankinio istorijoje organizuojamos Lietuvos vyrų ir moterų supertaurės varžybos. Šios varžybos vyks Varėnos Ąžuolo gimnazijos sporto salėje (Basanavičiaus g. 33).

ula_dragunas

Penkiskart Lietuvos rankinio lygos (LRL) čempionai Klaipėdos „Dragūno“ rankininkai, palyginti su praėjusiu sezonu, yra nukraujavę: į Austriją rungtyniauti išvyko vienas pagrindinių atakų organizatorių Benas Petreikis, Tadas Stankevičius pakėlė sparnus į Rumuniją, Evaldas Griežė pasirinko darbą ir rungtyniavimą trečiojoje Norvegijos rankinio lygoje.Į komandą įsiliejo jaunimo iš „Viesulo“ sporto centro. „Dragūno“ komandos pagrindas – devyniolikmečiai ir dvidešimtmečiai žaidėjai.Taip pat yra pokyčių ir trenerių štabe – prie komandos vairo sugrįžo praėjusį sezoną keturiolikakart Ukrainos čempionus – Zaporožės ZTR rankininkus treniravęs Artūras Juškėnas. Buvęs „Dragūno“ vyr. treneris Miglius Astrauskas atsisveikino su ekipa ir šiuo metu eina Lietuvos rankinio federacijos generalinio sekretoriaus pareigas.Nors dragūniečių ekipoje įvyko daug permainų, be to, patyrusius žaidėjus persekioja traumos, tačiau Klaipėdos rankininkų tikslas vienas – iškovoti supertaurę.

dragunas_arvydas

 

 

 

 

 

„Ūlos“ rankininkai šioms varžyboms varniškiai ruošiasi itin atsakingai – ekipa šiemet pasistiprino: iš Estijos į gimtąją Varėną sugrįžo Gražvydas Sereičikas, komandą papildė penki jauni ir perspektyvūs Varėnos sporto mokyklos auklėtiniai: Laurynas Petrušis, Deivas Eidukonis, Dominykas Balionis, Gytis Valentukevičius ir Kęstas Leikauskas.Taip pat yra pokyčių ir trenerių štabe – komandos vyr. trenerio vairą perėmė vienas geriausių visų laikų Varėnos „Ūlos“ rankininkų Tautvydas Mikalauskas.Šis buvęs Lietuvos rinktinės žaidėjas, atstovavaęs Italijos ir Ispanijos profesionaliems rankinio klubams, praėjusį sezoną buvo vienas iš „Ūlos“ ekipos naudingiausių žaidėjų, tačiau šį sezoną pasiryžęs daugiau vadovauti komandai už aikštės ribų.

Komentarai

komentarai(-ų)