Šeštadienį vėl džiugins grįžtančios rankinio kovos

 

Rankinio klubo „Varsa- Stronglasas“ komanda po šventinio laikotarpio grįžta į  aikštelę ir visus rankinio gerbėjus kviečia karštai palaikyti savo miesto komandą. Pagrindinės Varsos ekipos susitikimas namuose sausio 20 d., šeštadienį, miesto stadiono salėje (Birutės g. 5) su KTU.

Apie miestą reprezentuojančią komandą kalbėjomės radijo stoties „FM99″ laidoje „Sporto klubas“. Laidoje svečiavosi neseniai LRF ir AMS mero padėkos raštais apdovanotas vyriausias Alytaus RK „Varsa“ ir visos LRL lygos žaidėjas, vadinamasis Alytaus gynybos bokštas ir žaidžiantis treneris Robertas Paužuolis ir vienas didžiausią patirtį turinčių Alytaus rankininkų, komandos tvirtovė ir žmogus Lietuvoje bene svariausia pavarde Aurelijus Sabonis. Pašnekovai papasakojo apie laukiančias kovas, Alytaus arenoje vasario 17-18 dienomis vyksiantį LRF taures turnyro finalo ketvertą, rankinio situaciją Alytuje ir kaip pavyksta į komandą įtraukti jaunimą.

Rankinio klubas „Varsa- Stronglasas“ grįžta į aikštelę

Alytaus miesto stadiono salėje – pirmosios šių metų rungtynės, kurias Lietuvos rankinio lygoje (LRL) sužais RK „Varsa“ pagrindinė komanda „Varsa-Stronglasas“, priimsianti čempionato naujoką KTU, nė nekėtinantį taikstytis su iš anksto jam siūlytu autsaiderio statusu. Tarpusavio susitikimuose LRL 1:0 pirmauja alytiškiai, tačiau kauniečiai juos yra įveikę ne kur nors, o stadiono salėje, priešsezonyje vykusiame „Erima cup“ taurės turnyre. Jame KTU komandai talkino, pasirodymą kauniečių gretose ir toliau tęsia Alytaus rankinio auklėtinis, buvęs varsietis Ernestas Milius.

Rankinio klubas „Varsa- Stronglasas“ grįžta į aikštelę

Debiutuodami, jau pirmosiose lygos rungtynėse KTU rankininkai gerokai patampė nervus Alytaus ekipai ir pralaimėjo tik paskutinėmis minutėmis – 32:29. Tačiau šansas iškovoti pergalę buvo. Alytiškai taip pat kartą buvo įveikti taurės rungtynėse, tad potencialo kautis bus. Dvi, visiškai skirtingą rankinį demonstruojančios ekipos šį kartą susigrums Alytuje ir tai bus „Varsos-Stronglaso“ privalumas. Vis tik nugalėtoją lems ne namų sienos, o vyrausiantis žaidimo braižas. Savo dalį įtakos darys ir žaidimo ritmo pajutimas po pertraukos. Čia taip pat galima įžvelgti gerokai daugiai patirties turinčių dzūkų pranašumą. Noro kautis ir laimėti tikrai netruks abiems ekipoms, vis tik atrodo, kad pergalė turėtų likti Alytuje. I. Grigo išvykimas į Šveicarijos klubą yra didžiulis nuostolis KTU ekipai ir dar viena priežastis, kodėl pergalę turėtų švęsti alytiškiai.

Komentarai

komentarai(-ų)