Šeštadienį – žygis „Kalesnykų pelkėsna. Partizanų takais 2“

Asociacija „Olita-Orany“ kviečia paminėti vasario 3-iąją, pasaulinę Pelkių dieną, ir ta proga drauge pasivaikščioti. Kaip ir dera tokia proga, maklinėsime pelkingame Kalesninkų miške. Rimtesnės pelkės nešturmuosime dėl atlydžio. Orų prognozė savaitgaliui rodo švelniai neigiamą temperatūrą, taigi smarkiai klimpti neturėtume.

Atsineštinių pietų pertrauka – prie laužo.

Be pelkių, dar aplankysime tris arba keturias partizaninio karo su sovietais kovų ir partizanų žūties vietas, o jeigu per anksti nesutems ir spėsime – Moterties upelio raguva dar nužygiuosime į tunelį.

Šeštadienį – žygis „Kalesnykų pelkėsna. Partizanų takais 2“ („Olita-Orany“ nuotr.)

Žygis NE RADIALINIS – į starto vietą negrįšime, tačiau pareisime į Alytaus miesto centrą. Į starto vietą reikėtų atvykti viešuoju (rekomenduojame pirkti bilietus internetu, autobuso dydis priklausys nuo iš anksto parduotų bilietų skaičiaus) arba nuosavu transportu.

Nusilpusiems žygyje esame numatę patogią individualaus pasitraukimo vietą – autobusų stotelę Alovės kryžkelėje (mes neorganizuojame atsitraukimo, tačiau siūlome tai padaryti patiems.)
Kas? Pėsčiųjų žygis į Alytų per Kalesninkų miško pelkes.
Kur ir kada? Vasario 3 d., šeštadienį, pradžia – 11.14 val. autobusų stotelėje Lelionių kaime. Pabaiga – apie 18 val. Alytaus centre.

Kaip atvykti? Autobusu iš Alytaus autobusų stoties, kuris išvyksta 10.50 val., arba individualiai savo transportu.

Kiek? Apie 22 km, iš jų apie 15 km – mišku.
Sudėtingumas – 5 balai iš 10. Purvynės, šlapynės, kemsynai, pelkės, krūmynai, brūzgynai, raižyta vietovė, galima slidi vieškelių danga ar klampus sniegas. Būtina turistinė apranga, tvirti nešlampantys žygio arba guminiai batai.

Daugiau informacijos https://www.facebook.com/oo.projektas/

„Olita-Orany“ inf.

Komentarai

komentarai(-ų)