Operos tenoras Plácido Domingo švenčia gimtadienį – „Ši diena muzikos istorijoje“

Plácido Domingo

Plácido Domingo

„Ši diena muzikos istorijoje“ – sausio 21 dieną kviečiame drauge pavartyti muzikos kalendorių.

1941 – Madride, Ispanijoje, gimė operos tenoras José Plácido Domingo Embil (plačiau žinomas kaip Plácido Domingo)– pasaulinio garso ispanų operos dainininkas, tenoras. Kartu su Carreras ir Pavarotti priklausė  „Trims tenorams“.

1962 – gimė prancūzų aktorė Marie Trintignant (Mari Trentinjan). 2003 m. rugpjūčio 1-ąją (dirbo Lietuvoje nuo birželio mėnesio) Vilniuje ji buvo sumušta savo draugo prancūzų roko grupės „Noir Desir“ dainininko Bertrand Cantat (Bertranas Kanta), perdozavusio narkotikų. 41 metų prancūzų aktorė penkias dienas išbuvusi komos būsenos, vienoje iš Paryžiaus apylinkių ligoninių mirė nuo smegenų edemos.

1966 – susituokė ex-bitlas George Harrison (Džordžas Harisonas) ir modelis Patricia Anne Boyd (Patricija Ana Boid).

1976 – „Spice Girls“ narė Emma Lee Bunton (Ema Li Banton)  gimė Finčlyje katalikų šeimoje. Į “Spice Girl” prisijungė 1994 m., o grupei iširs pradėjo solo karjerą. Baby Space” karjera iš pradžių klostėsi sėkmingai: jos dainos „Maybe”, „What I Am” ir „What Took You So Long” pateko į populiariausiųjų sąrašus. Bet apskritai visi trys jos savarankiškai išleisti albumai milžiniško pasisekimo neturėjo. Iširus „Spice Girls” užsiėmė labdaros projektais, buvo įvairių ceremonijų vedėja ir rinko pinigus aukoms.2000-ųjų viduryje Emma dalyvavo populiariame šou „Šokiai su žvaigždėmis” ir sugebėjo pasiekti finalą, o tai taip pat prisidėjo prie jos populiarumo.Dabar E.Bunton balsas skamba britų radijo stoties „Heart” bangomis. Čia nuo 2009-ųjų žavi šviesiaplaukė dirba kaip didžėja ir turi savo šou.

1998 – iš ligoninės buvo paleistas 64 metų James Brown (Džeimsas Braunas), kur jis buvo gydomas nuo pripratimo prie skausmą malšinančių vaistų.

2011 – buvusi „Spice Girls“ dainininkė Emma Lee Bunton (Ema LiBanton) per savo 35-ąjį gimtadienį susižadėjo su ilgamečiu gyvenimo draugu Jade Jones (Džeidu Džonsu).

…geros muzikos niekuomet nebus per daug…

Komentarai

komentarai(-ų)